Červen 2013

Rozděleni - 15. Kapitola

30. června 2013 v 20:10 | Klarisa |  VA povídka - Rozděleni

A po dlouhé době je tu další kapitolka :DRusko bylo takové, jaké jsem si pamatovala. Cesta byla zdlouhavá a já i přes to obdivovala Rusko. Bylo to tu úplně jiné než v Americe či v Evropě. Jiné zvyky a kultura.
Bohužel jsem nemohla přestat myslet na ten dopis. Chtěla bych dítě? Jo, ale tak až za 10 let. Chtěla bych ho s Dimitrijem? Ano, ale… Problém je v tom, že se můžeme pohádat, v něčem se neshodnout. Taky Dimitrij je můj opravdový první muž, kterého jsem milovala a miluji, ale co když později nebudu cítit co teď?
Jemu bude 29 . Chce založit rodinu a na to jsem moc mladá. Já si chci užívat života. Nechci se vzdát svobody, kterou mám.
Radši mu o tom dopise neřeknu. Spustila bych tak debatu o věcech, na které nejsem připravená.
"Rose? Už jsme tady," oznámil mi Dimitrij a zaparkoval před velkým hotelem. Už se stmívalo, a tak ho Dimka hodil co nejblíže ke vchodu.Vzal tašky z auta a šly jsme. "Dimitriji! Dej mi klíče od auta. Nechala jsem si tam tašku." Hodil mi klíče a vešel do hotelu. Přiběhla jsem k autu a rychle z něj vytáhla tašku. Když jsem se ale otočila, tak přede mnou stála velká svalnatá postava. Za ní se tyčily další.
"Ale ale. Copak nám to tu přijelo za kočku," zeptal se chlap, co stál přede mnou. "Mám kluka, tak si dej odchod," oznámila jsem mu a dala se na odchod. On mě ale chytil za ruku a přimáčkl mě k autu. "Pusť mě, nebo toho budeš litovat," oznámila jsem mu výhružně. "A co mi uděláš," odvětil mi výsměšně.
Rozhlédla jsem se kolem 6 osob. To zvládnu…
"Já tě varovala," řekla jsem tomu chlapovi, který teď ležel na zemi.
Při boji jsem si potrhala oblečení co jsem měla na sobě. Do hotelu jsem se musela proplížit zadem. Nejvtipnější bylo to, že jsem nevěděla, ve kterém pokoji jsme ubytováni. Jelikož byla noc, tak v recepci byl jen jeden pracovník. Rychle jsem z kabelky vytáhla mobil a napsala Dimitrijovi:
Ve kterém jsme pokoji??
Pokoj číslo 228, 4 patro? Kde jsi tak dlouho?
Chvilku jsme se zdržela. Pak vysvětlím. Už jsem na cestě…

Jelikož jsem se bála, že se setkám s nějakým hostem hotelu, tak jsem nejela výtahem, ale musela jsem to po svých vyběhnout až do 4 patra. Rychle jsem se proplížila k pokoji 228 a vpadla dovnitř. Rychle jsem za sebou zavřela dveře. Rozhlídla jsem se po pokoji.. Dimitrije jsem uviděla v obývací části. "Ahoj," zvolala jsem a rychle popadla svou cestovní tašku a zapadla do koupelny. Nechala jsem po sobě ztékat horkou vodu. Dneska jsem neměla náladu se nějak zdlouhavě koupat, i když ta masážní vana mě lákala. Převlékla jsem se a vyšla ven. Čekala jsem, že v pokoji bude Dimitrij, ale na posteli seděla osoba, kterou jsem tu rozhodně nečekala. Byla to Jeva!!