Rozděleni - 13. Kapitola

27. března 2013 v 20:44 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Že by se stal zázrak ?? ;D Klarisa napsala další kapitolku ... :D mě se moc líbí a zajímá mě jak to dopadne s Masonem .... :D :) tak přeju pěkné čtení ;)
Zázrak se stal!! Teď by měli být kapitoly normálně :D!! Klarisa

Opírala jsem se o zeď a pozorovala Ediho. Ale nevím, jak nenápadná jsem byla. Jsem schopna sledovat strigojě, lidi a okolí ale kamarády?? Tak to není moje parketa a Dimitrij mi to potvrdil. "Nespouštíš z něj oči. Ví o tom, ale nechce ti nic říct," zašeptal mi do ucha Dimka.
Usmála jsem se a políbila ho. "Já vím. Nemůžu si pomoct," řekla jsem a podívala se mu přímo do očí. "Musíš mu věřil," řekl s klidem, ale mě se zmocnila panika. Ohlídla jsem se za Ediem a v okně za ním jsem spatřila Zmeju!
"Musím jít Dimitriji. Sejdeme se večer." Rychle jsem šla ke dveřím a vyšla jsem. Rozhlídla jsem se a stihla jsem to jen tak tak, abych ho viděla jak zahýbá za roh. Věděla jsem přesně kam jde. Rychle jsem si svázala vlasy a schovala je pod tmavou kapuci. Jelikož pro nás je noc den, tak jsem nebyla tolik vidět. Doběhla jsem na roh budovy, kde zahnul Zmeja. Přikrčila jsem se a zahrála si na špiona.
Schovávala jsem se za keře bludiště. Byla jsem v patách Zmeji. Bludiště bylo vysoké, ale já se radši držela při zemi. Zastavil se u nějaké sochy, která byla přikrytá černým závěsem. "Je to nádherné," řekla má matka?? Co ta tady dělá? Jasně nejspíš tu mají rande. Bože! Tak tohle nemusím vidět. Chtěla jsem se otočit a jít, ale Zmeja strhl závěs.
Ona socha byla moje a Dimitrijova podobizna. Dimitrij stál a objímal mě. Při tom všem jsme se usmívali. Dole pod ní byl zlatý nápis "ZA VĚRNÉ SLUŽBY". Byl to pro mě šok. Vůbec jsem to nečekala. A kdo jo?? Vždyť o něčem takovém jsem v životě neslyšela. Má matka se dala na odchod, zatímco Zmeja obcházel sochu a díval se na ni ze všech úhlů. Podrobně ji zkoumal asi proto, aby popřípadě zjistil nějakou nedokonalost a dal ji napravit. Ale na této soše bylo vše dokonalé a kdo by si dovolil něco zkazit, když na to dohlíží mafián??Zavál vítr a vše bylo v tahu.
Opřel se mi do zad a rozcuchal mi vlasy svázané do culíku. Zmeja se otočil čelem vzad a díval se přesně na mě. Teda ne na mě, ale na keř za kterým jsem se schovávala. "Rose?? Můžeš vylézt,"oznámil mi s klidem, jako by čekal, že se zachovám jako… jako Rose. Povzdechla jsem si a udělala krok v před. Díval se na mě s úsměvem ve tváři. "Už jsem ti říkala , jak miluju vycházky v odlehlých částech dvora?? Zrovna jsem tu procházela a no… Ehm zavolal jsi na mě." Samozřejmě že mi to nespolkl, jen se začal nahlas smát. Smích ho ovšem brzy přešel. Zatvářil se nezvykle a až podezřele vážně. "Rose schovej tam," řekl a ukázal na místo za velkou sochou.
Obvykle bych měla drzou poznámku o tom že jsem dospěla, a že mi nemá rozkazovat, ale očividně na to nebyl čas a udělala jsem přesně to, co mi řekl. Brzy jsem pochopila proč. "Uvěřila nám. A pomůže nám, i když neví k čemu. Využijeme ji a ty s tím nemůžeš nic dělat," řekl někdo těžkým strigojím hlasem. "Slyšeli jsme, že se s tebou nechce bavit," řekla nějaká strigojka šťastně. Takže mluví o mě.
Všechno to se mnou zatočilo. Jak jsem mohla být tak naivní?? Co ale dělají tady? Je tu ochrana a ta se pravidelně obnovuje! "To nikdy nedovolím," prohlásil Zmeja odhodlaně, Nenápadně jsem se na ně podívala. Během chvíle strigoj chytil Abeho pod krkem a držel ho ve vzduchu s on nemohl dýchat. V tu chvíli jsem se rozhodla konat. Vytáhla jsem kůl a připravila se na útok.
Vyskočila jsem z úkrytu, kůl zajel mezi žebra a zabil strigojku. Rychle jsem ho vytáhla a byla jsem připravená k útoku. Strigoj mrštil Abem o sochu a on se svezl k zemi. Viděla jsem, jak jich přibývá. Byli všude kolem mě. Kroužili jsme kolem sebe a já je postupně zabila. Docházeli mě síly.
Tekla mi krev a byla jsem zraněná. V záplavu adrenalinu jsem nerozeznala osoby a můj kůl projel mezi žebry… Masonovi!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *Sydney* *Sydney* | 28. března 2013 v 12:37 | Reagovat

ÚÚÚÚŽASNÁ KAPITOLA! :D Konečně jsem se dočkala :DD A rychle přidej další :D Ou, chudák Mase :D .....
Rychle další !!!! :-D

2 Klarisa Klarisa | 28. března 2013 v 16:14 | Reagovat

[1]: Budu se snažit :D

3 ღ ღ ღSáraღ ღ ღ ღ ღ ღSáraღ ღ ღ | E-mail | Web | 28. března 2013 v 19:17 | Reagovat

Skvělá kapitola i když au.. těším se na další

4 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 29. března 2013 v 23:34 | Reagovat

Prosím rychle další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama