Rozděleni - 9. Kapitola

21. ledna 2013 v 20:40 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak po dlouhé době nám Klarisa dala další kapitolu :D podle mě je úžasná :D šikulka :)Vyšla jsem ven a s teplým větrem mě popadl pocit viny.
Jak jsem to Dimitrijovi mohla udělat? Po to co jsme spolu prožili?
Ale na druhou stranu mě nechává žít ve lži! V noci odchází ven a nechce říct kam. Neustále si s někým něco šušká. Ví o věcech, o kterých se dozvídám až jako poslední a to jen náhodou!
Přece jenom to co jsem udělala je neodpustitelné. Lituji toho, ale nic s tím neudělám. Už to nezměním, a tak se tomu budu muset postavit čelem.
S Adrianem jsme si sedli na lavičku. Na chvíli nastalo trapné ticho, které po chvíli prolomil Adrian. "Rose nemůžeme v tom pokračovat. Máš být s Dimitrijem. Já…moc se omlouvám za včerejšek. Neměl to dělat. NEMĚLI jsme to dělat. "
Jen jsem se na něj dívala. Nemohla jsem to pochopit. "Dobře… To co jsem ale udělala bylo proto, že tě mám ráda Adriane, nebylo to proto protože… "
"Protože proč Rose??" A musela jsem mu to říct. Řekla jsem všechno co Dimitrij dělá a nedělá, a co mi říká a neříká.
"Možná má k tomu důvod,"řekl mi svůj názor Adrian.
"Vím,že má důvod, ale žijeme spolu, chodíme spolu…" Ale asi ne na dlouho. Povzdechla jsem si. A obrátila se na něj. "A teď bude co?"
"Teď půjde každý svou cestou. Budeme TO ignorovat, ale nezapomeneme na to jasný?"
"Dobře a díky" Vlepila jsem mu pusu a šla pryč. Za sebou jsem slyšela jeho hlas. "Kdybys s něčím potřebovala pomoct, tak řekni. Odjíždím od dvora na nějaký čas, ale stačí říct, přijedu nebo poradím."
Usmála jsem se pro sebe, ale úsměv mě hned přešel. Budu to muset vyřešit s Dimitrijem a nebude to příjemné..
Vešla jsem k nám domů. Všichni tam stáli a dohadovali se. Jakmile mě zahlédli, tak zmlkli. "Rose?? Můžeš jít se mnou nahoru," zeptala se mě Lissa. Nic jsem na to neřekla jen jsem stoupala po schodech do svého pokoje. "Dimitrij šel řešit nějaké záležitosti za Hansem, kdyby tě to zajímalo. Ale jak jsi mu to mohla udělat Rose??On je na tebe milej, stará se o tebe a miluje tě!"
"To je pěkný. Ty mi říkáš jak mě má rád, ale nevíš jak se cítím. V noci někam chodí, ale já to ignoruju a dělám, že spím. Když se ho na to zeptám, tak mi neodpoví! Víš vůbec kolik nocí jsem kvůli tomu probrečela?? Lže mi, nic mi neříká a už spolu nikam ani nechodíme!A to co se stalo včera… Byla jsem mimo. Po tom co jsem zjistila, že Mason "žije" a Dimitij o tom věděl já… Prostě jsem šla za někým, kdo mi mohl pomoct. A pak se to stalo, "začala jsem vzlykat a Lissa mě začala utěšovat.
"Počkat Mason žije… žije???" Lissa se na mě podívala.
"Podívej se," řekla jsem jí a podala jí ruce. Uviděla jsem to, co už jsem prožila. Bloudím v tunelech, Zmeja, Mason, útěk, Dimitrij se baví s Abem… Vše co jsem prožila teď se mnou prožila znovu Lissa.
"Chápu,"šeptla mi do ucha. "Nic jsem nikomu neřekla. Neudělala bych to, dokud bych si s tebou nepromluvila."
"Já vím a nezasloužím si to. Dík Liss…" Dimitrij vešel do pokoje.
"Promluv si sním. Pochopí to. Musíte to vyřešit,"šeptla mi do ucha. Jen jsem na to kývla a viděla, jak odchází a zavírá za sebou dveře.
Otočila jsem se zády k Dimitriovy. Nemohla jsem se mu podívat do očí. Skopla jsem ze sebe boty a lehla si na postel. Cítila jsem na sobě jeho pohled. Utřela jsem si oči a po chvíli přemýšlení se rychle posadila. Poklepala jsem na místo před sebou. Dimitrij si bez otázek sedl.
"Musíme si promluvit. Teď chci abys mi odpověděl na všechno na co se tě zeptám, a abys mě poslouchal…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klarisa Klarisa | 21. ledna 2013 v 20:44 | Reagovat

Ty seš šikulka šikulko !!! :D

2 Tessinka Tessinka | Web | 21. ledna 2013 v 20:48 | Reagovat
3 LussyNda LussyNda | Web | 22. ledna 2013 v 20:08 | Reagovat

moc krasna kapitola :-)
budou tedy spolu nebo ne???

4 Tessinka Tessinka | Web | 23. ledna 2013 v 6:59 | Reagovat

[3]: To si budeš muset počkat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama