Leden 2013

Rozděleni - 10. Kapitola

26. ledna 2013 v 20:31 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni

ROZDĚLENI
Holky omlouvám se , že tak pozdě :(( je kratší než obvykle :(( ale Klarisa toho má teď moc .....


"Dobře budu se snažit," odpověděl se zájmem. Sice nevěděl, jak moc je to závažné, ale vycítil, že je to důležité.
"Kam chodíš v noci??" Nic. Žádná odpověď. "Jak dlouho víš o Masonovi?" Zase nic. "Proč se mnou už nemluvíš? Proč nikam nechodíme??" Neodpověděl na žádnou otázku.
Začaly mi téct slzy. "Budeme to muset ukončit." Bylo to pro mě těžké to vyslovit .
"Cože?" Nevěřícně na mě koukal.
"Umíš mluvit? Protože poslední měsíc o tom nejsem přesvědčená. V noci chodíš ven a neřekneš kam. Řešíš problémy a nesvěříš se. Víš věci… jako že žije Mason a nic neřekneš. Tak co čekáš? Každou noc brečím nad tím, že tu nejsi, a že mě ze všeho vynecháváš"
"Rose... já promiň to jsem nevěděl.. netušil jsem. Nemůžeš to ukončit po tom, co jsme prožili. Prosím."
"Promiň nemůžu. Ani nevíš co jsem ti provedla. Nechceš to vědět. Možná je to horší než to cos provedl ty mě." Odvrátila jsem od něj zrak. Začali mě pálit oči od slz.
Dimitrij mě zvedl obličej a podíval se mi do očí. "Je mi jedno cos udělala. Je to očividně kvůli mně. Nemůžeš za to. Nedělej to. Miluji tě!"
"Já tebe taky, a právě proto musím,"políbil mě. Byl to prosící polibek. Začala jsem se ztrácet. Přestala jsem vnímat sebe i jeho. Nevím kde začínáme a končíme. Tak moc ho miluju, ale celé to zkazil tím, co udělal. Já to zkazila taky. Přestala jsem mu polibek oplácet.
Podívala jsem se mu do očí. Tekli mu slzy a stékali mu po tváři.
Vstala jsem a začala si balit. Házela jsem věci do tašky. Dimitrij už nebrečel. Nasadil tu neproniknutelnou masku, kterou nenávidím. Nikdy nevím, co si myslí.
Do ruky se mi dostala zarámovaná fotka mě a Dimitrije. Opatrně jsem ji dala na vrch tašky a zavřela ji. Když jsem skládala všechny své tašky ke dveřím a chystala se odejít, tak Dimka přiskočil ke dveřím a zamkl je.
"Tak mi teda řekni cos udělala tak hrozného?"
"Já…Spala jsem s Adrianem. Včera. Po tom co…"
"Je mi to jedno."
"Co?? Jedno to co jsem udělala je neodpustitelné!!Chápeš?"
"A to co jsem dělal týdny není?"
"Víš to není tak docela stejný."
"Asi ne, ale výsledkem podobný… Začneme nanovo."
"Nevím. Sakra!!! Hm… Fajn ale…"
"Miluju tě"
"Hej ještě jsem nedomluvila!! Přestěhujeme se. Je to tu stísněný. A já tebe taky."
"Kam," zeptal se nedočkavě Dimtrij.
Chvíli jsem přemýšlela a pak mě to napadlo. "Dolů do tunelů. Necháme to tam opravit. Vykouzlit ochranu a tak. Budeme to mít blízko Liss a Chrise. Tady budeme mít normálně pokoj…"
"Víš Rose to je dobrý, ale asi i drahý a taky nevím jestli ti to prodají takže no víš…"
"Liss je královna a navíc mám peníze od Abeho," řekla jsem a zamávala zlatou kreditkou.
"Je tam dost peněz, abych si koupila celý Státy."Usmála jsem se na Dimitrije. Ten mi mezitím všechno vybalil.
Zamířili jsme to dolů za ostatníma. "Liss," zvolala jsem na ni "můžeme si koupit podzemní tunely???"
"Jaké podzemní tunely,"zeptaly se ostatní sborově.
"Myslím, že v tom nebude problém," řekla Liss
"Vidíš?? Je to tak jednoduchý"
Zazvonil mi telefon. Na displeji jsem viděla známé číslo. "Ahoj jak se máš Masone," vypravila jsem zvesela nahlas a všichni zalapali po dechu až na Liss a Dimitrije.
"Měli bychom se sejít Rose."
"Dobře řekni jen kdy a kde."

Broken Hearts - 1. Kapitola

21. ledna 2013 v 21:07 | Tessinka |  VA povídka - Broken Hearts
Tak tady je opožděná 1. kapitola :DD doufám, že se bude líbit a budu ráda za každý koment :) !!! Kapitola jse hodně krátká ,ale postupně se bude prodlužovat.
Byl tak něžný. Zajel mi rukama ze zadu pod tričko a hladil mě na zádech. Věděl, že to mám ráda. Musela jsem se mezi polibky usmát.
"Nech toho!" zasmála jsem se " už tak porušujeme pravidla, že jsme tak pozdě venku."
"Ale no tak…. Rose, Rose… možná máš pravdu, ale to ti nezabrání v tom, abys mi dala pusu na dobrou noc." Řekl snad s tím nejkouzelnějším úsměvem na tváři. Takový uměl jen on.Znovu jsem se k němu přitulila a políbila ho.
"Už vážně budeme muset jít!" domluvit mu, to je snad nadlidský úkol.
" Hathawayová, Ivaškove!" vykřikl naštvaný hlas strážce Stana. No jmenuje se Stan Alto, ale pro mě to bude vždycky Stan. Rychle jsme od sebe odskočili.
"Můžete mi laskavě vysvětlit co tady děláte ?!" vykřikl. Pomalu začínal rudnout.
" Co tu děláme? Většinou se tomu říká líbání. Nevím, jak tomu vy starší říkáte !" odpověděla jsem se sarkasmem v hlase na jeho stupidní otázku.Tyhle otázky úplně žeru!
"Nechte si těch keců Hathawayová myslím, že paní ředitelka Kirová bude moc zvědavá a vaši verzi příběhu si jistě mile ráda poslechne, ve své kanceláři, zítra před vyučováním" řekl pyšný sám na sebe, že mě bude moct udat a já budu mít další průšvih. Otočil se a odcházel.
" Počítám , že vás tam také uvidím pane Ivaškove, ale kde vás nechci vidět, je právě tady se slečnou Hathawayovou" křiknul.
Hlasitě jsem si povzdechla.
" Co pak mi nikdy nedá pokoj ? Je otravnej !!" vykřikla jsem frustrovaně.
"Nevšímej si ho, zašijeme se někam!" To by mi bodlo, chvíli nic neřešit a být s ním, jenže… je to tu jenže.
" Chtěla bych, ale….."
" Žádné "ale " , půjdeme pryč stejně už máme průšvih, takže je úplně jedno jestli uděláme něco dalšího " protizákonného " !" zasmál se.
"Bylo by to pěkné, ale jsem unavená a Liss mě zítra bude potřebovat" dořekla jsem. Zamyslel se nad tím a nakonec kývl. " Dobře, ale pamatuj nechci slyšet žádný žárlivý poznámky, až strávím noc se svojí postelí" zasmál se.
" Fajn, tak se zítra uvidíme." Políbila jsem ho.
" Pa Adriene" a odešla jsem zpátky do svého pokoje.


Převlíkla jsem se do pyžama, lehla si do postele a začala přemýšlet. Jsem ve 2. Ročníku a blíží se konec roku. Adrien je ve 4, to znamená , že bude maturovat , což znamená, že bude muset opustit kampus. Z té představy se mi udělalo špatně. Co bude dělat? To je jasný, půjde ke královskému dvoru za svojí milovanou tetičkou královnou, která je mezi námi pěkná….. vím , že bych o ní takhle neměla mluvit, ale několikrát ponížila Lissu a mě taky nemůže vystát.
Adrien je moroj , to je druh vampýra. Morojové pijí krev od dárců ( lidí, kteří se dobrovolně nastavují své krky) a jsou smrtelní. Každý moroj využívá 1 ze 4 živlových magií : zemi, oheň, vodu a vzduch. Jsou křehcí a mají měkké kosti. Také jsou vysocí a hodně štíhlí, většina trojek se stane modelkou.
Já jsem pravý opak morojů.
Jsem dhampýr. Nepiju lidskou krev, nemám tesáky a sluníčko mě neoslabuje. Jsme štíhlí, ale většinu mého těla tvoří svaly. Vzhledem se více podobáme lidem než morojům. Jsme stavěni na boj a ochranu morojů. Nám dhampýrům, kteří odmaturují a jsou povoláni do služby, se říká strážci.
" Oni mají přednost" zašeptala jsem do prázdna místnosti. Bylo tu takové ticho. Nezvyklí. Takové ticho už tu dlouho nebylo.
3 druh vampýrů je naprosto zvrácený. Jmenují se strigoňové. Jsou nesmrtelní , pleť bílá jako křída, kontrastuje s jejich rudýma očima. Zabíjejí moroje a dhampýri, kvůli vaší krvi. Od toho jsou strážci, aby zabránili vyvraždění a krveprolití. No hezké téma. Nad svými morbidními představami jsem se propadla do hlubokého spánku.
Zdál se mi se dost zvláštní sen. Stála jsem před branami akademie a mával mi nějaký muž. Byl hezky stavěný. To znamená, že byl dhampýr. Měl hnědé vlasy až po ramena. Kovbojský kabát mu k němu , tak nějak sedl. Ale co mě na něm upoutalo byli jeho oči. Měl je tmavě hnědé. Plné vášně, zloby, touhy, bolesti a lásky. Vedle mě proběhla nějaká mladá holka, taky dhampýrka. Měla dlouhé vlasy až po pas, skoro černé. Dívka se mu vrhla do náruče. Chovali se jako bych tam ani nebyla. Takže evidentně mával jí a ne mě. Vypadali šťastně. Dívka se otočila mým směrem. Když jsem uviděla její tvář, myslela jsem , že to se mnou sekne. Byla jsem to já! Teda moje starší verze. Co to má znamenat ? Nic jsem nestihla řešit , protože se ve snu objevila další postava. Byla to Lissa s Christianem v závěsu. Co ti tady dělají? Za Chrisem se vynořila temná postava, která všechny začala zabíjet…
V tom jsem se probudila. Co to sakra bylo ?!! Byla jsem celá zpocená , tak jsem si dala sprchu, převlékla se do čistého pyžama a šla si lehnout….


Rozděleni - 9. Kapitola

21. ledna 2013 v 20:40 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak po dlouhé době nám Klarisa dala další kapitolu :D podle mě je úžasná :D šikulka :)Vyšla jsem ven a s teplým větrem mě popadl pocit viny.
Jak jsem to Dimitrijovi mohla udělat? Po to co jsme spolu prožili?
Ale na druhou stranu mě nechává žít ve lži! V noci odchází ven a nechce říct kam. Neustále si s někým něco šušká. Ví o věcech, o kterých se dozvídám až jako poslední a to jen náhodou!
Přece jenom to co jsem udělala je neodpustitelné. Lituji toho, ale nic s tím neudělám. Už to nezměním, a tak se tomu budu muset postavit čelem.
S Adrianem jsme si sedli na lavičku. Na chvíli nastalo trapné ticho, které po chvíli prolomil Adrian. "Rose nemůžeme v tom pokračovat. Máš být s Dimitrijem. Já…moc se omlouvám za včerejšek. Neměl to dělat. NEMĚLI jsme to dělat. "
Jen jsem se na něj dívala. Nemohla jsem to pochopit. "Dobře… To co jsem ale udělala bylo proto, že tě mám ráda Adriane, nebylo to proto protože… "
"Protože proč Rose??" A musela jsem mu to říct. Řekla jsem všechno co Dimitrij dělá a nedělá, a co mi říká a neříká.
"Možná má k tomu důvod,"řekl mi svůj názor Adrian.
"Vím,že má důvod, ale žijeme spolu, chodíme spolu…" Ale asi ne na dlouho. Povzdechla jsem si. A obrátila se na něj. "A teď bude co?"
"Teď půjde každý svou cestou. Budeme TO ignorovat, ale nezapomeneme na to jasný?"
"Dobře a díky" Vlepila jsem mu pusu a šla pryč. Za sebou jsem slyšela jeho hlas. "Kdybys s něčím potřebovala pomoct, tak řekni. Odjíždím od dvora na nějaký čas, ale stačí říct, přijedu nebo poradím."
Usmála jsem se pro sebe, ale úsměv mě hned přešel. Budu to muset vyřešit s Dimitrijem a nebude to příjemné..
Vešla jsem k nám domů. Všichni tam stáli a dohadovali se. Jakmile mě zahlédli, tak zmlkli. "Rose?? Můžeš jít se mnou nahoru," zeptala se mě Lissa. Nic jsem na to neřekla jen jsem stoupala po schodech do svého pokoje. "Dimitrij šel řešit nějaké záležitosti za Hansem, kdyby tě to zajímalo. Ale jak jsi mu to mohla udělat Rose??On je na tebe milej, stará se o tebe a miluje tě!"
"To je pěkný. Ty mi říkáš jak mě má rád, ale nevíš jak se cítím. V noci někam chodí, ale já to ignoruju a dělám, že spím. Když se ho na to zeptám, tak mi neodpoví! Víš vůbec kolik nocí jsem kvůli tomu probrečela?? Lže mi, nic mi neříká a už spolu nikam ani nechodíme!A to co se stalo včera… Byla jsem mimo. Po tom co jsem zjistila, že Mason "žije" a Dimitij o tom věděl já… Prostě jsem šla za někým, kdo mi mohl pomoct. A pak se to stalo, "začala jsem vzlykat a Lissa mě začala utěšovat.
"Počkat Mason žije… žije???" Lissa se na mě podívala.
"Podívej se," řekla jsem jí a podala jí ruce. Uviděla jsem to, co už jsem prožila. Bloudím v tunelech, Zmeja, Mason, útěk, Dimitrij se baví s Abem… Vše co jsem prožila teď se mnou prožila znovu Lissa.
"Chápu,"šeptla mi do ucha. "Nic jsem nikomu neřekla. Neudělala bych to, dokud bych si s tebou nepromluvila."
"Já vím a nezasloužím si to. Dík Liss…" Dimitrij vešel do pokoje.
"Promluv si sním. Pochopí to. Musíte to vyřešit,"šeptla mi do ucha. Jen jsem na to kývla a viděla, jak odchází a zavírá za sebou dveře.
Otočila jsem se zády k Dimitriovy. Nemohla jsem se mu podívat do očí. Skopla jsem ze sebe boty a lehla si na postel. Cítila jsem na sobě jeho pohled. Utřela jsem si oči a po chvíli přemýšlení se rychle posadila. Poklepala jsem na místo před sebou. Dimitrij si bez otázek sedl.
"Musíme si promluvit. Teď chci abys mi odpověděl na všechno na co se tě zeptám, a abys mě poslouchal…"

Novinky

21. ledna 2013 v 15:02 | Tessinka |  Others
Takže uděláme si takové to týdenní shrnutíčko :D moc se omlouvám AFFS , že jsem teď vůbec neobíhala, zároveň se chci omluvit i ostatním, že jsem nedala další kapitoly, jak jsem slíbila. Je to z toho důvodu , že to teď ve škole bylo poněkud hektické..... znáte to.... uzavírání známek, křik rodičů... :D :D jo takhle nějak vypadali moje poslední dva týdny :D na omluvu vám dneska přidám 1. kapitolu Broken Hearts, a zítra by mohla být 2., když stihnu , může být i dnes :D jinak dnes jsem neměla školu, za což vděčím talentovým zkouškám ve škole ... díky bohu , že se pořád někdo hlásí :DD místo učení jsme šli ,ale do knihovny.... samozřejmě exkurze byla opruz , ale prohlížet si knížky už ani moc ne :) na závěr jsem šla s kamrádkama do mcdonaldu, a poté šli nakupovat . Závěr : dnešek se mi vydařil :) mám nové hadříky :D,jsem šťastná a spokojená :D ale už dost o mě :) jak jste se dneska měli vy ?? doufám, že taky tak báječně jako já :)))

Broken Hearts - Prolog

18. ledna 2013 v 16:46 | Tessinka |  VA povídka - Broken Hearts
Tak tady máte prolog k povídce Broken Hearts, předem neodsuzujte v psaní jsem nováček :DDDSněžilo. Vločky na mě padaly a studily. Byla jsem před dhampýří kolejí a přemýšlela….. no zkrátka o všem. Byl den, teda noc. NO v mém světě, světě vampýrů byla noc. V tom lidském bylo teď 3 odpoledne.
Vlastně jsem porušila pravidla zákazu vycházení z pokoje v noci, ale co svět se nezboří.
Když jsem byla venku na slunci a cítila, jak se mi sluneční paprsky vpalují do kůže. Byla jsem šťastná a cítila se volně. Byl sice leden a sněžilo, ale slunce i přesto nádherně ozařovalo krajinu.
Jestli mě tu někdo, tak budu mít další problém u řídi ( mimochodem je to zlá ježibaba) tím pádem budu blíž k vyloučení. To si nemůžu dovolit. Mám tu přátele a bez nich bych nemohla být. Hlavně bez Lissy. Byla má nejlepší kamarádka už od školky, kdy nás učitelka nutila hláskovat naše jména, což je jako týrání. Rosemarie Hathaway a Vasilissa Dragomir, no úžasný jména to nejsou. Lissa tady byla vždy pro mě a já zase pro ni. Byla jako má sestra , kterou jsem nikdy neměla. Ani jsem neznala svého otce, jen jsem věděla , že je z Turecka. Matku se zjeví tak jednou za 5 let, aby mi nadala ze něco, co jsem udělala. Liss byla moje jediná rodina a já její. Její bratr, matka i otec zemřeli při autonehodě. Měla tam jet i Liss, ale díky tomu , že jsem jí zdržela bylaa stále živá.
A je tu i Mason, Eddie a Christian , Lissyn přítel. Díky nim se ještě držím a jsem tu.
Od mého myšlení mě vytrhly silné paže a objaly mě. Otočila jsem se na něj, podívala se do těch kouzelných očí a políbila ho.

Broken Hearts - Info

13. ledna 2013 v 18:03 | Tessinka |  VA povídka - Broken Hearts
Rozhodla jsem se , že vám sem dám info o nové povídce Broken Hearts ( Zlomená Srdce) :) doufám , že se alespoň trošičku bude líbit :) prolog by mohl být do úterý, ale záleží na komentech :) a ještě bych chtěla říct , že Klarisa , která píše povídku Rozděleni , nebude chvíli psát kvůli pololetním známkám ve škole, takže se další kapitola přesouvá na neurčitou dobu :((

Název : Broken Hearts
Autor : Tessinka
Navázanost : Povídka nenavazuje na nic, je to takový nový nultý díl :D
Děj: Vše se odehrává ve 2. ročníku na Akademii sv. Vladimíra. Rose Hathawayová si žije poklidný život se svými přáteli Masonem, Eddiem, Adrianem, Christianem, Lissou...Je zamilovaná, užívá si, .. dokud se neobjeví záhadný nový strážce Dimitrij Belikov. Všechno se obrátí vzhůru nohama. Dimitrij ji okouzlý , ale má přece svého přítele. Koho si vybere? Zvítezí láska nebo povinnosti , které Rose byly dosud hodně vzdálené? Zůstane a začne bojovat za to , co je správné nebo se rozhodne utéct ?
Jak to dopadne se budete muset dočíst :D

Rozděleni - 8. Kapitola

6. ledna 2013 v 20:24 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak protože kapitola nebyla dlouho, je dneska delší než obvykle:) přeji krásné počtení :)
Skácela jsem se s uslzenýma očima do Adrianovi postele. " No tak , Rose! Co se proboha stalo??" ptal se udiveně Adrien. " Šššš" šeptal mi do ucha. " Jen mi pověz, co se stalo, ano ?"ptal se něžně a opatrně. Chtěla jsem něco říct, cokoliv , ale mé vzlyky mi to nedovolily. Nakonec jsem se zmohla na prosté " Já…………. Já…. Já ho vi-viděla. Stál přímo přede mnou!" a rozbrečela se na novo. " Rose no tak, to bude dobré" chlácholil mě. " Koho jsi viděla?" Na to už jsem nedokázala odpovědět. Začala jsem zvlykat ještě víc, teda pokud to bylo možné. Bolest v mém srdci mě zabíjela, tolik to bolelo. Brala mi energii, kterou jsem potřebovala , abych zůstala při vědomí. Víčka mi těžkla a zavírala se i proti mé vůli. Začala jsem se ztrácet v temnotě, někde z dálky jsem ještě zaslechla, jak někdo křičí moje jméno a třese se mnou. Nic kolem sebe jsem nechtěla a ani neměla energii vnímat. Začal jsem omdlévat. Pak už jen seděla v temnotě.
Dlouho jsem bloudila v temnotě, když se přede mnou něco začalo rýsovat. Stála jsem na měkkém písku, který mě mírně pálil do noh. Přede mnou zašumělo moře a já se k němu rozběhla. Moře příjemně chladilo a bylo osvěžující. Silný vítr se mi opíral do zad a čechral mi vlasy.
Měla jsem na sobě červené plavky. Jednou jsem úplně stejné viděla s Liss v hrozně drahém obchodě . Moc se mi líbili , ale nemohla jsem si je dovolit.
Otočila jsem se kolem sebe ( abych věděla, kde jsem). Vše bylo zbarveno do různých odstínů černé a šedé. Proč jsem tady , kde jsem se tu vzala? Neustále jsem musela zaměstnávat svůj mozek, abych alespoň něco zjistila. Po vydaném úsilí se mi ukázalo to , co jsem potřebovala. Z ničeho nic jsem se naštvala a rozběhla se do hlubin temné vody, lehla si na ni, zavřela oči a odpočívala.
Nade mnou se objevila zář. Otevřela jsem oči a viděla , jak se všechno kolem mě začalo zbarvovat do normálních barev. Moře bylo blankytně modré, písek se postupně barvil do béžova , slunce bylo jasně žluté, vše kolem ožilo. A já také. Možná až moc.Byl to sen vyvolaný éterem. Ve vší té kráse stál na pláži Adrien. V obličeji měl ustaraný výraz. Nechápu proč! Vždyť je tu , tak krásně. " Rose…" utla jsem ho. "Pojď za mnou do vody! Je úžasná!!" " No tak Rose, pojď na břeh!" prosil. " Nejdu, budeš muset jít za mnou!" Povzdechl si , ale šel za mnou. Normální oblečení se mu změnilo na černé plavky.
Jakmile jsem ucítila jeho přítomnost , všechno se semnou zatočilo. Vždycky jsem k Adrienovi něco cítila , ale od toho polibku v zahradách , to zesílilo. " Co se stalo Rose?" zeptal se starostlivě. "Co by se dělo? Všechno je naprosto dokonalý! Je tu tak krásně. A jsme tu my dva!" vykřikla jsem a cákla na něj. Blbla jsem jako malé dítě. Šlápla jsem na kluzký kámen a začala padat. Chytili mě silné paže. " Díky" postavila jsem se a podívala do jeho očí. Usmál se. Byl opravdu moc krásný. Ani jsem to nepostřehla , ale otočila se na něho a políbila ho. Nejdřív vypadal překvapeně, ale po chvíli mi polibek začal oplácet. Nejdřív byl něžní, sotva se tomu dalo říkat polibek, ale po chvíli začal nabírat na intenzitě. Hladil mě po zádech, pak přejel víš a jeho ruka vjela do mých vlasů. Druhou rukou mě držel za tvář. Líbali jsme se dlouho. Bylo to příjemné a uklidňující. Málem jsem zapomněla jak dobře Adrien umí líbat.
Ocitli jsme se v jeho pokoji. Byla jsem vzhůru a Adrien ležel vedle mě v jeho posteli. Otevřel oči a zadíval se na mě. Chvíli jsme se na sebe jen tak dívali , když se Adrien ke mně naklonil a znovu jsme se začali líbat. Slastně jsem vydechla a cítila jak se Adrien usmál. Sundal mi tričko a začal mě líbat na klíční kosti a jel dolů, zastavil se u pupíku a já se začala smát. " Co ?" zeptal se s úsměvem. " Ale nic…" zašeptala jsem a přitáhla si ho k sobě. Sundala jsem mu tričko, i když to šlo vcelku špatně , když jsme se pořád líbali. Zbytek oblečení skončil rychle na zemi , když měl Adrien jenom boxerky, které vypadali hodně draze. No nemělo by mě to překvapit. Už jednou jsem s ním takhle skončila a také měl boxerky ze saténu. Co jiného by si Adrien vzal? " Rose,…. seš si jistá ? Myslím kvůli…" skočila jsem mu do řeči " Jestli tentokrát máš ochranu ?" řekla jsem se smíchem a Adrien se začal taky smát nad naší vzpomínkou. Jen přikývl a poslední zbytky oblečení skončili na podlaze, nebo kam to vlastně spadli. Když bylo po všem oba jsme usnuli.
Probudila jsem se ráno v objetí Adriena. Proboha co jsem to udělala ? Vždyť jsem s Dimitrijem!! Ani jsem na něho nepomyslela , vždyť ho miluju!! Ale Adriena taky, ozval se mi hlásek v hlavě. Bože!!! Co budu dělat ?? Pro koho se mám rozhodnout? Oba dva miluju, jen jsem si to u Adriena nechtěla připustit. A co Mason ? Mason….. byl to opravdu včera on ? jestli ano , tak mi zavolá. Dala jsem mu ten lísteček.
Opatrně jsem se vymanila z jeho objetí, vzala si svoje věci, které byli poházeny naprosto všude. Moje kalhoty byly na lustru! Páni. Vešla jsem do koupelny, kde jsem si dala horkou sprchu , abych se probrala. Moc to nepomohlo, proto jsem si obula boty a šla si pro něco na snídani. Adrien stejně spal.
Procházela jsem se po královském dvoře a jedla koblihu, kterou jsem zapíjela kávou. Kafe moc nemusím, ale nevím jak se mám probrat, ta mi alespoň trochu pomohla. Měla bych se stavit za Lissou jestli je v pořádku. Zamířila jsem do paláce a doufala, že nenarazím na Dimitrije. Vešla jsem do kuchyně, kde seděli úplně všichni. Lissa, Chris, Dimka, Eddie, Mia. Všichni se na mě podívali jako na zjevení. " Ahoj" pozdravila jsem v rozpacích. " Rose" vykřikla Lissa " Moc jsme se o tebe báli , kde jsi byla?" přešla ke mně a objala mě. "Jsem v pořádku, teda asi" Nevěděla jsem jestli jsem v pořádku. " Má pravdu , měla jsi vidět ty dva jak vyváděli" řekl se smíchem Chris. " Co se stalo ?" zeptal se Eddie. Co mu mám říct? Viděla jsem tvýho nejlepšího mrtvýho ,kámoše a mýho ex jako strigoje? Ne to by asi nešlo. " No…. Já nevím jak to říct.." začala jsem , když mi zazvonil mobil . Podívala jsem se na displej a viděla neznámé číslo. " Já … musím to vzít" všichni jen přikývli a já zvedla telefon. " Halo?" řekla jsem . " Rose?" Bože zastavil se mi tep. Rozšířila jsem zorničky udivením a všichni se na mě dívali s očekáváním. " Jo to jsem já" nevěděla jsem co mám říkat . Byl to Mason. " Nemohli bychom se třeba někdy sejít?? Všechno bych ti vysvětlil a tak." Začal taky v rozpacích. " Jo to by bylo dobrý…. Jak ? Jak je to možné ? Jak dlouho?" začala jsem a slzy měla na krajíčku. " Rose Kdo to je ?" zeptala se s obavami v hlase Lissa. Jen jsem si přiložila prst na ústa ve znamení ticha. " Sám to pořádně nevím" začal Mase " Všechno ti vysvětlím až se uvidíme dobře?" ." Dobře…. Je tu se mnou Eddie." Proč jsem to řekla? Eddie vytřeštil oči, když padlo jeho jméno. Mase zalapal po dechu. " Rose, nemyslím si, že je dobrý nápad říct o mě ostatním… však víš" . " Já ještě nic neřekla" vypravila jsem po chvíli. " Už budu muset jít…. Ostatní přicházejí , zavolám." . " Dobře, buď opatrný." Zavěsil. Vím , že byl strigoj ,ale přesto mé přátelské city k němu , stále přetrvali.Bože, srdce mi tlouklo a nechtělo zastavit. Ruka mi klesla dolů a já se pod tíhou , toho všeho se svezla po stěně na zem. " Bože , Rose" vykřikla Liss a spěchala ke mně . " To bude dobrý, neboj. Mi to nějak vyřešíme. Jen mi pověz co se stalo" řekla starostlivě. " Já nemůžu Liss, slíbila jsem , že nic neřeknu. Ale není to možný , nemůže. Jak ….?" Zahnala jsem slzy a doufala , že si jich nikdo nevšiml. Zvedla jsem se a šla si sednou na sedačku k ostatním. " Co jsi to povídala o mě?" ptal se Eddie. Chtěla jsem něco říct , ale zachytila jsem na sobě dva páry očí. Jedny patřili Dimitrimu , ale neměla jsem odvahu se na něj podívat. Druhé byli Liss. Dívala se na mě se zaujetím. Zkoumala moji auru. A oči se jí rozšířili hněvem , ale hlavně překvapením. " Liss , co to děláš ?? Slíbilas mi , že to na mě nepoužiješ!" řekla jsem naštavně. " Cos to udělala?? Proboha!! Rose ??" no to bude zajímavý. Zjistila to o mě a Adrienovi. Už jsem se chtěla začít bránit , když zazvonil zvonek. Rozzuřeně jsem povzdechla a šla se ke dveřím podívat. Otevřela jsem a hned je zavřela. Stál tam Adrien. Všichni se na mě tázavě podívali. Usmála jsem se a otevřela dveře. " Ahoj". " Pojď si promluvit." Řekl. Obula jsem se, vyšla ven a nechala za sebou tázající se pohledy.

Jak bude pokračovat drama mezi Tobym a našemi hlářkami ??

6. ledna 2013 v 7:58 | Tessinka |  Pretty Little Liars
Tady máme hrubý náčrt , jak asi bude pokrečovat 3.série Pretty Little Liars :) Rozhovor nám poskytl Toby(Keegan Allen). A musím říct že jsou opravdu zajímavé :)

Při premiéře to vypadalo, že jsi zdokonalil svůj ďábelský pohled!
Jo, můj ďábelský pohled! Pracoval jsem na něm.

A začneme v bodě, kde jsme skončili o Halloween?
Život v Rosewoodu se změní všem po všech těch tragédiích, co se v poslední době staly. Emily (Shay Mitchell) se vyrovnává se zabitím Natea. Aria (Lucy Hale) a Ezra (Ian Harding) budou prožívat spoustu dramat a Caleb (Tyler Blackburn) se bude zabývat rodinnými problémy. Pro jednu z dívek budou změny větší než pro ostatní, nebudu říkat kdo to je, ale po konci sezóny je to docela zřejmé.
Mona (Janel Parrish) je propuštěna ze sanatoria a vrací se na střední. Otázka je, zda je vyléčená nebo to dál hraje? V následujících 11 dílech je důležitou částí -A týmu. Bojují špinavě. Mona a Toby budou často pohromadě a -A tým dostane všechny lhářky do kouta. -A tým si hodně zahrává se Spencer (Troian Bellisario) a odtlačí jí. Troian je strašně talentovaná herečka. Oni jsou teda všechny holky talentované, ale s Troian jsem pracoval nejvíce, a tak jsem mohl vidět jak se vyvíjí a její postava se ke konci této série vyvíjí nejvíce.
Marlene King řekla, že Spencer zjistí, že je Toby -A, a to je po všech těch zradách opravdu vrchol. Ten způsob, kterým to zjistí je opravdu smutný. Je to tak smutné, že kdybych do toho byl zapojen (myslím to tak, že kdyby tam byl Toby, Spencer a Keegan), tak bych Tobyho zmlátil. Asi bych v tu chvíli ztratil rozum, protože je to opravdu zlé. Je to hnusné a zlé a zjistíme proč. Dozvíme se spoustu odpovědí a otázek je opravdu hodně už od první série.

Už víme co je zač, ale ještě nevíme, proč je Toby zlý. Říkáš tedy, že se dozvíme, proč terorizoval svojí přítelkyni?
Dozvíte se, proč terorizoval všechny. Když jsem zjistil, že je Toby -A, byl jsem z toho dlouho znepokojen. Celou dobu byl v seriálu strašně hodný a morální. Marlene z něj udělala dokonalého a pravdomluvného přítele, a teď to takhle zničí.
Myslím si, že je to dokonalé. Je to opravdu chytře udělané, protože takhle si to každý přebere podle sebe, což je u seriálu hlavní účel - donutit všechny sledovat každý díl a chtít vidět víc. Ale trápila mě otázka: "Jaká je moje motivace?" a to jsem opravdu nevěděl. Oni mi to neřekli, protože to ještě nebylo napsané, ale také proto, že se ještě neprobíralo, jak to s Tobym bude dál. A když jsem zjistil, jaké důvody má, řekl jsem si: "Wow, to je šílené. To je hodně velké břímě." Ale zjistíme, proč to Toby všechno dělá. A sahá to do minulosti, není to jen kvůli nějaké prkotině, co se stala nedávno. Existují důvody a motivy, které ho to donutily dělat. A je to opravdu zajímavé.

Začínáme si myslet správně, že tajemství je mnohem větší než jedna blonďatá potvora?
Tohle nemůžu ani potvrdit, ani vyvrátit. Díky flashbackům zjistíme víc věcí, které se staly v minulosti. Teď bude zábavné seriál sledovat, protože z flashbacků se dozvíme opravdu mnoho zajímavých informací. Další skvělá věc na tomto seriálu je to, že postupně zjišťujeme vodítka a stopy. Když si seriál shlédnete od první série až po třetí, která vyjde teď v lednu, objevíte mnoho detailů, ke kterým vedou stopy v pozdějších epizodách. Je to až absurdní, jak si na všechno dávali pozor už od první série. Občas mi fanoušci píšou o věcech, které ještě nebyly vysílány a já si vždy pomyslím: "Tyvado, oni vědí." Je možné vyluštit spoustu tajemství, pokud se kouknete znovu od samého začátku.

Pokud jde o Jennu - dozvíme se, kolik toho ví? Je také svým způsobem ďábelská. A jsou Jenna s Tobym na jedné straně zla nebo jdou proti sobě?
Věřím, že spolu za jeden provaz netáhnou. Podle mě, by bylo moc zajímavé, kdyby každý tahal za nitky z druhé strany, pak na sebe narazili a jediné, co by si řekli, by bylo: "Hej, co tady děláš?"

Byly v minulosti nějaké scény, které si stále přehráváš? Je nějaká scéna, kterou si pamatuješ a teď sis řekl "Aha, tak tohle to znamená."?
Ano. Konkrétně mám na mysli 11. díl ve 2. sérii, kde se má Toby sejít se Spencer na maškarním bále a píše jí SMSku z blokovaného čísla. Napsal: "Promiň, ztratil jsem telefon. Kde jsi? Toby." Skoro nikdo to nezaznamená, ale když pak o tom přemýšlíte - proč by to tam dávali? Náhodou ztratí telefon a píše z blokovaného telefonního čísla, což je telefon -A.

Opravdu nás ohromilo, že fakt, že je Toby členem -A týmu, zůstal utajen. Obzvlášť v době Twitteru, Facebooku a spoilerů.
Že? Všichni z toho máme ohromnou radost. Všichni, kteří se zabývají tímto seriálem, prohlíželi internet každý den ode dne, kdy jsme ten díl natočili. Dokonce se natočily tři alternativní závěry: druhý s Tylerem Blackburnem (Caleb) a třetí s Lindsey Shaw (Paige McCullers). Takže jsem ani já na 100% nevěděl, zda budu odhalen jako -A zrovna já. Jsem rád, že jsme si to všichni nechali pro sebe, protože díky tomu, byli lidé tak v šoku.

Myslíš si, že pochopíme, nebo dokonce budeme souhlasit s Tobyho důvody?
Nevím, sice znám ty důvody, ale nemůžu je prozradit. Na jednu stranu s Tobym souhlasím, ale na druhou si sám pro sebe říkám: "Ty idiote. Jak jsi to mohl udělat? Přemýšlej o tom, co jsi provedl." Ale důvody má. Každý má motivaci i cíle. Ale je to nejrozumnější věc, kterou mohl udělat? Nejspíš ne. Ale za všechno se musí platit. A hodně lidí platí kvůli tomu, jak se rozhodl.

Můžeš nám finále alespoň nastínit?
Bude tam spousta zrady. Myslím si, že až finále dokoukáte, budete si pro sebe říkat: "Nemůžu uvěřit tomu, co jsem právě viděl/a." Ani já na jednu stranu nevěřím tomu, co jsem viděl. Lidi budou šílet. Druhá část série je opravdu neuvěřitelná, ale jsem si jistý, že vás bude bavit.

Tak co na to říkáte? Myslíte si, že budete schopní Tobymu odpustit? A jak se těšíte na finále?


Kapča

4. ledna 2013 v 20:25 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Absolutně nechápu co se to dneska děje !!!! Mám něco špatně s wordem ,nejede mi myš , repráky blbnou :D co to je ?? :D :D každopádně klidně vám napíšu kapitolu , ale nebude tam obrázek ( kvůli myši mi nejde vložit) a budou tam chyby kvůli tomu , že nemám word , takže chcete dneska kapitolu ??

Nový rok a povídka

3. ledna 2013 v 18:42 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Ahojky všichny,
moc se omlouvám za moji dlouhou nepřítomnost :) doufám , že se 7 kapitolka líbila :) jestli budete chtít , tak ji můžu uveřejnit i na blogu :D jinak všem přeji hodně úspěchu a šťestí v novém roce :) doufám , že tenhle rok bude ještě více úspěšnější , než ten minulý :D jinak další kapitola Rozděleni bude zítra :) a píšu ještě jednu novou povídku , kterou bych mohla začít uveřejňovat do konce měsíce :) ted apokud by jste chtěli :D info o ní a prolog dám snad do konce týdne :) Tak mi prosím napište do komentů vaše názory :)
Děkuji :)