Prosinec 2012

TVD - Vánoce :) <3

25. prosince 2012 v 19:07 | Tessinka |  Funy tvd
Tak něco k Vánocům z TVD :D :D

Vánoce, Vánoce :D

24. prosince 2012 v 10:27 | Tessinka |  Others
Ahoj :), znáte to je 24.12. a to znamená Vánoce . Asi už vám je jasné co chci napsat ..... :D Je to pořád to stejné.... stále stejná slova, a přitom tak kouzelná a krásná :) Všem vám přeji veselé, bohaté a zdravé Vánoce :) I šťastný Nový rok s velkým N :D doufám , že se všichni máte dobře, momentálně jste u televize , jíte cukroví nebo ještě spíte :D já stihla už všechny varianty :D :D a ještě bych chtěla všem co mi přáli krásné Vánoce poděkovat :)
P.S. : jen něco málo na objasnění k povídce - několik z vás se mě přes email ptalo proč nakonci 7.kapitoly , šla Rose za Adrianem a ne za Dimitrijem.... Je to z toho důvodu , protože se povídka jmenuje Rozděleni, jde o to že se Rose s dimkou budou postupně sobě vzdalovat a už to nebude jako dřív.... začnou mít před sebou tajnosti aniž by si to uvědomovali.... :D

To je vše :D Tessinka

Promo k 4x10 :))))) <3

20. prosince 2012 v 19:53 | Tessinka |  The vampire diaries

Už se taaaaak moooc těším !!!!!! :D

Opáčko k 4x09 :D :D

20. prosince 2012 v 19:52 | Tessinka |  Funy tvd

Vypadá to zajímavě :DDD

Nina Dobrev :))) Potřebuju vzrušení :D

20. prosince 2012 v 19:49 | Tessinka |  The vampire diaries
tak opět něco ze světa TVD :)) Máme tu aktuální článek , který nám dala Nina Dobrev :D můžete si ho přečíst v časopise Joy :))) nebo tady :D

P.S. Moc se omlouvám jestli to nepůjde zvěětšit :((

Povídka

19. prosince 2012 v 16:13 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Ahoj :D vím , že jsem slíbila další kapitolu ,ale..... je to tu ale :D je toho teď moc okolo Vánoc a já prostě nestíhám :D :D takže .......kdo bude chtít další kapitolu , tak jí dostane na email.... jedině tak se dozvíte co se stalo s Masonem a Rose ..... :) na blogu se 7. Kapitola vůbec zobrazovat nebude :) je to kvůli tomu abych věděla kdo povídku čte :D takže mi zasílejte na můj email , že by jste chtěli 7. kapču a do dvou dnů jí tam máte :D :D
Email: terezaplackova@seznam.cz
P.S. Vím že se opičím po vampyrska-akademie-naruby.blog.cz , ale jejich nápad se mi moc líbí :D Doufám , že jim to nevadí :D

Rozděleni - 6. Kapitola

14. prosince 2012 v 23:10 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak sice pozdě , ale přece jen. Další kapitola bude do něděle a to jen díky tomu , že budou Vánoce a děláte nám radost :D Jiank ještě na Vánoce..... můžete si vybrat :
1. JEdno rázová povídka na Vánoční téma o VA
2. Dlouhá kapitola povídky Rozděleni . cca tak čtyři kapitoly
Pěkné počtení a napičště do komentíků co by jste chtěli radši :D
Šla jsem směrem kudy šel Zmeja. Díval se na mě s cynickým výrazem ve tváři. " Co ??" odvětila jsem naštvaně . " Nic ,nic" odpověděl zamyšleně. Vstala jsem ze země a šla k Abemu , se kterým jsem se vydala zpátky domů….teda myslím , že jsme šli směrem domů. Jelikož jsem absolutně neměla tucha , kde jsem , tak jsem jen odhadovala kam jdeme.
Když jsme šli něco okolo 15 minut , rychle jsem se zarazila a ucítila náhlou bolest. Někdo se mnou mrskl o zeď. Byl to strigoj. Přes to přemýšlení jsem ani necítila můj vnitřní alarm , proti strigojům. Sesunula jsem se k zemi a měla pocit , že se už nezvednu . Snažila jsem se vyšplhat na nohy, ale strigoj mě chytl pod krkem a začal se mi dívat do očí, i když myslím , že v té tmě toho moc neviděl. Viděla jsem jen rysy strigoje , protože byl celý zabalen v hábitu , který byl nejspíš z hodně drahého kašmíru. Měl tmavě modrou barvu, skoro jako noční obloha. Jediné co bylo jasně vidět , až na hábit byli jeho jasně červené oči, které mi říkaly , že by mi nejradši rozerval hrdlo. Ale co mu v tom bránilo ?? Rychle jsem se ohlédla po Abem , jestli je v pořádku . Vypadal vyděšeně , ale jinak mu nic nebylo.
Strigoj mě přejížděl očima . Nakonec se sklonil k mému krku. Už jsem se připravovala na smrt. Čekala jsem , že mi prokousne hrdlo , jenže……on nic neudělal. Naopak. Začal vdechovat moji vůni a pach. Hrabe mu ? To je snad první strigoj , který svoji oběť hned nezabije.Možná je to úchylný strigoj! Nevím co jiného by to mohlo být!
Když vdechl moji vůni , překvapeně se mi podíval do očí " Rose?" vydechl překvapeně. Jak to , že zná moje jméno? Využila jsem momentu překvapení a vykroutila se mu. Kopla jsem ho do břicha. On se , ale začal bránit. Bojovali jsme dlouho. Už jsem jen čekala , kdy Abe vytáhne kameru a začne nás natáčet.
Ten strigoj byl dobrý. Opravdu dobrý. Měla jsem pocit jako bych ty pohyby znala. Přesně jsem věděla co chce udělat. Bylo to divný. A ten hlas , kterým mě oslovil…. Byl mi tak povědomí, ale odkud ?
Znovu se na mě podíval " Rose" vydechl. Ten hlas…. O můj bože. To není možný . To nemůže být možný. Hlas , kterým mě oslovil , patřil člověku , kterého jsem už strašně dlouho neviděla. No vlastně byl mrtvý. Jeho smrt jsem zavinila já . Je to jen moje vina.Ta vina mě užírá každý den , nejspíš mě bude užírat do konce života. Je to jako , když byl Dimitrij strigojem a zabíjel lidi. Také si to bude vyčítat do konce života. Musí s tím žít dál. Ale já ? Neměla jsem říkat informace , které nebyli určeny ani pro mě , na tož pak pro někoho jiného. Měla jsem mlčet. Kdybych tak tehdy udělala , nemusela se stát spousta špatných věcí.
Nemohla jsem tomu uvěřit. To přece není možný. Já vím , pořád dokola opakuji ta stejná slova.
Podívala jsem se do těch očí , které kdysi byli tak nádherné. Vlasy měl stále stejné, jen možná trochu tmavší. Pleť… Ta krásná opálená pleť , hebká jako hedvábí, kterou jsem tolik milovala. Byla teď bílá jako křída a drsná jako….. nedalo se to ani přirovnat. Tělo měl stavěné stejně, jen mu přibylo na svalech. A rty ? ty sladké červené rty , které bych mohla líbat věčnost, byli špinavé od krve .
Zadívala jsem se ně něj a myslela jsem , že vidím ducha. Všechny krásné i špatné vzpomínky se mi náhle vrátili a vířily mi před očima. Krásná vzpomínka ,když mě vytáhl na školní tancovačku i přes moji mizernou náladu. Nebo , když jsme spolu lyžovali a předháněli se. Byl pro mě přítel i láska. Sice ne taková jakou cítím k Dimitrijovi , ale přesto. Jeho ztráta mě hluboce zasáhla a nejen mě. Eddie byljeho nejlepší přítel.
Vzpomínky se vrátili a spolu snimi i smutek , který byl uvězněný ve mně. Vzlykla jsem a spustila se mi slza potváři. Zapomněla jsem na to , že je strigoj a skočila mu kolem krku. " Masone, jak ?" Vydechla jsem.

Další změna

10. prosince 2012 v 19:44 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Ahojky :D jak se všichni máte ?? :D
Já celkem dobře :D rána od hřebíku už nebolí :) za což jsem opravdu moc vděčná :) JEn jsem vám chtěla říct , že dokud nebude minimálně 5 komentářů u povídky , tak další kapitola nebude 2x , ale jednou týdně , a to v pátek..... :) platí to , už i u 5. kapitoly :D pokud dáte 5 komentů ještě ten co jsem jí vidala, tak bude další kapitola , ještě ten den :D Jinak vážně děkujeme , za to , že vůbec někdo čte naši povídku :D kujůůůů :) <3

Rozděleni - 5. Kapitola

7. prosince 2012 v 19:34 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Slibovaná pátková kapitolka :D doufám , že se bude líbit :D Jen by jsme se chtěli zeptat jestli by jste chtěli občas kapitoly z pohledu někoho jiného :D pište do komentíků :D

Zdál se mi sen. Stála přede mnou Jeva a něco rusky mumlala. Vypadala starší než jsem si ji pamatovala. Opírala se o hůl , bez které by se nejspíš ani neudržela. Namířila na mě holí a začala říkat nějaké zaklínadlo , či co. Oči se jí rozšířili a začala blednout. Najednou se nade mnou rozzářila nějaká zář . Možná zář éteru , nevím. Jeva omdlela. Rychle jsem jí přispěchala na pomoc , ale než jsem tam stihla dojít, objevil se přede mnou nový obraz. Do nosu mě udeřila vůně květin. Stála jsem na louce. Květiny kvetli všemi možnými barvami.Stromy byli mohutné a zelené. Obraz se zase změnil. Místo krásné louky plné květin tu stál vypálený les a ta samá kvetoucí louka, teď hořela. Nevěděla jsem co dělat. Všude byl oheň. Nemohla jsem dýchat. Plameny mě začali pohlcovat. Cítila jsem žár na své ruce. Rychle jsem se otřepala , ale nebylo to moc platné. Začala mi hořet mikina a džíny. Byla jsem uvězněná mezi plameny. Nebylo úniku!
Když jsem se probudila , všechno kolem mě se najednou zdálo tak temné. Rychle jsem oddechovala a připadala si , jako by ten sen byl skutečný. Rychle jsem si zkontrolovala věci , které zdá se byli v pořádku.Rozhlížela jsem se kolem sebe. Sledovala jsem chodby před sebou. Každá měla horní půlkulatý oblouk. Nad každým z nich byli různé klikyháky a ornamenty. S ornamentů jsem poznala dhampýrské a morojské znaky.Postupně se střídali dhampýrské a morojské značky. Byli ale jiné než jaké znám. Zprudka jsem se vyhoupla na nohy a rozhodla se to prozkoumat. Každý znak byl na kamenné cihle. Na cihlách byl velký nános prachu. Není divu , když byli tyto tunely stovky let nepříbuzné.
První morojskou značku jsem otřela prstem.Už nebyla tak nevýrazná , byla jasně stříbrná. Zářila a blyštila se. Nebylo to obyčejné stříbro. To už jsem , ale neměla čas řešit, protože se mi zamotala hlava. Uviděla jsem záblesk obrazu. Byli to tunely , ve kterých jsem teď bloudila. Udržovali se. Byli používané a čisté. Jak obraz rychle přišel, tak se stejnou rychlostí zmizel.Se zájmem jsem se na ni dívala. Jak je možné , že jsem měla vidinu. Bylo to nabité éterem ! Po té co jsem se ho dotkla byl trochu víc zasunutý do kamene.Opatrně jsem se dotkla cihly , tak abych se nedotkla stříbrného znaku a zatlačila jsem.Posunul se do zadu a něco cvaklo. Tohle jsem udělala i u třetího morojského znaku. U těch vampýrských to bylo přeci jen těžší. I když jsem si stoupla na špičky , tak jsem tam nedosáhla aniž bych se dotkla stříbrného znaku nabitém éterem.No co. Prostě tam vyskočím a uvidím co se stane. Stalo se to co poprvé. Jen jsem neviděla chodby , ve kterých jsem byla právě teď uvězněná. Byl to nějaký sál , ve kterém probíhal ples. Zaútočili tam strigoňové. Byl to jen nepatrný, krátký záblesk , který ovšem hned zmizel.
Ozvalo se třetí cvaknutí.Doskočila jsem i na čtvrtý znak. Cvaknutí se tentokrát ozvalo přímo za mnou. Bylo silnější než ty předchozí. Najednou se ozvala velká rána. Možná jsem ohluchla! Připravila jsem se na boj. Objevila se tam pátá chodba. Došla jsem k ní a provrtávala jí pohledem. Naposledy jsem se otočila a podívala se na znaky. Morojské byli stříbrné a dhampýrské zlaté? Vždyť zlato nemůže být nabito éterem! A máme tu další záhadu.
Šla jsem pátou chodbou. Po asi sto metre
morojská královna z rodu Vodů. Myslím si , že jsme se v dějepise učili , že vládla v 5. Století. Jmenovala s
ch jsem se ocitla v tom velkém sálu, co jsem viděla ve své vizy. Jen nebyl tak blikavý , ale špinavý a zanedbaný jak chodby.Uslyšela jsem kroky a rychle se schovala za sochu , která byla poblíž. Byla na ní nějaká e Alexandra Voda. Byla krásná. Měla nádherné, havraní vlasy a modré oči. Kdybych nevěděla svoje , řekla bych , že vypadá úplně jako Christianova zesnulá matka, která se dobrovolně proměnila i s Chrisovým otcem na strigoje. Jenže je strážci našli a zabili.

Alexandra měla na sobě blankytně modré šaty, které ladili k jejím očím. Využila jsem její velké sukně a schovala se za ni před příchozí osobou. Byl to Abe? Ano byl. Podíval se na mě ironickým úsměvem a řekl " Dostal jsem tvoji zprávu" !

Rozděleni -4. Kapitola

5. prosince 2012 v 19:18 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak další kapitolka je sice pozdě, ale je tady :D pěkné čtení :D

Začala jsem ječet, voda mi začala téct do pusy, takže jsem se ke všemu málem udusila. Dala jsem si ruce nad hlavu a otevřela oči. Přede mnou stál se zlomyslným úsměvem Dimitrij. Tak to mě naštvalo. A hodně. Až jsem byla potichu, rychle jsem Dimitrije za , za jeho černou košili vtáhla za sebou do sprchy.Jako by vzrušením odešla kocovina. Vůbec nebylo poznat , že jsem ještě před 5 sekundama byla opilá. Žádné stopy po alkoholu. Využila jsem chvilky překvapení, stoupla si na špičky a políbila ho. Polibek mi začal oplácet , skoro až zvířecí divokostí. Vášnivost se stupňovala. Ani nevím jak , ale sprcha se vypla a já se i s Dimitrijem ocitla na naší nové posteli s nebesy. Byla jsem pod Dimkou a začala jsem mu rozepínat košily. Když v tom někdo zaklepal na dveře! To mě opravdu hodně naštvalo! Shodila jsem ze sebe Dimitrije a natáhla si svije mokré kalhoty, o kterých jsem ani neměla tušení , že mi je Dimitrij sundal. Ještě jsem se podívala jestli má Dimka zapnutou košily a otevřela jsme . Stál tam Abe. Bože ten chlap mi dneska nedá pokoj. Nejdřív mě odvede od mé zábavy s Adrianem a teď mě vyruší v tom nejlepším s Dimitrijem. Měl na tváři obrovský úsměv. Jakmile mě uviděl promočenou od hlavy k patě, začal zadržovat dusivý smích. " Co jste proboha dělali? " řekl v návalu dalšího smíchu. " Tos to pojal celkem drsně , Dimitri" další smích. Jen jsem protočila oči. " Když se uklidnil vypadla z něj ta nejlepší zpráva co jsem snad v životě slyšela. " Probudila se!" řekl . Rychle jsem si obula boty a vyběhla jsem dřív , než stačili cokoliv podotknout. Za sebou jsem slyšela smát se Abeho " To tam chce jít takhle? Co , že ste to dělali ?" řekl až moc podezřele pobavený Abe. Brzy jsme se ocitla před nemocnicí. Proběhla jsem chodbami , jako by mi šlo o život ,vyrazila její dveře a obejmula sotva sedící Lissu. Začali mi po už tak mokrých tvářích téct slzy. Rychle jsem jí setřela a usmála se na ni. Divně se na mě podívala a začal se smát " Copak venku leje?" dotázala se mě. Konečně jsem slyšela ten její andělský hlas. Nebrala jsme její otázku na vědomí a začala kontrolovat jestli je v pořádku. Vypadala už lépe. Vrátila se jí barva do obličeje, teda normální bledá barva morojů. Vypadla celá odpočatá a zdravá. Najednou do pokoje vtrhla doktorka a sjela mě , že běhám po chodbách. Připadala jsme si jako ve školce. Když skončila se svým projevem o slušném chování , zaměřila se na Liss. " Královno měla byste odpočívat! Máte ještě pořád alkohol v krvi" Zmateně jsem se na ní podívala "Cože?" Jak mohla mít kocovinu? Vždyť se teprve teď probrala! " Ano je to podivné" řekla doktorka" ale je to ta. V královniné krvi se našli pozůstatky alkoholu. Alkohol by z jejího organismu už dávno vyprchal, takže mě napadá jediná věc" Zírala jsem na ni jako na blázna. " Vaše pouto" Páni. Že by to mohla být pravda? Možné to je. Možná Lissa cítí moji velkou fyzickou zátěž. Budu se na to muset zeptat Adriena. Je to , ale divné. Jak to , že před tím nic necítila. Poutem to nebude. Někdo jí musel něco píchnout do kapačky. Ale proč by to dělal? " Poutem to nebude" zopakovala jsem svoji myšlenku. "Nemohl jí někdo píchnout něco do kapačky? Třeba omylem?" Zeptala jsme se. " Je to možné. Nechám to prověřit" odpověděla. " No to je každopádně jedno" vstoupila do rozhovoru Liss " jsem uživatelka éteru , uzdravím se rychle." Oblékla se a já jí vedla do svého pokoje.

Utíkala jsem temnými, mokrými a špinavými chodbami.Byla jsem v tajných královských podzemních chodbách. Z nemocnice jsme tudy odvedla Lissu , aby jí někdo nenapadl venku. Nemohla jsem riskovat , že se jí něco stane, sotva potom , co se probudí. Tyto tunely nejsou moc používány.vedou pod celým královským dvorem a jsou utajené. Vědí o nich jen členové rady, královna a já. Lissa byla už v pokoji s Christianem , jenže já si musela něco vyřídit. Cesta do středu královského dvora byla v pohodě, jenže cestou zpátky jsme si to chtěla zkrátit a zabloudila jsem. A teď tu chodím a snažím se najít cestu zpátky. Zastavila jsem se na rozcestí čtyř cest. Sakra! Zaklela jsem v duchu.Vytáhla jsem mobil a snažila se dovolat Dimitrijovi , žádný signál. Sakra na druhou. Schovala jsem telefon a povzdechla si. Sedla jsem si na zem a začala usínat.

Spoilery k 3x14 PLL

4. prosince 2012 v 19:54 | Tessinka |  Pretty Little Liars
Tak máme tu nějaké spoilery ke 14. dílu PLL :D vypadá to zajímavě :D Konečně zjistí , kdo je A- ? NA to si musíme počkat , až do 9.ledna 2013 ... :( moc dlouhá doba .... ale snad to rychle uteče :) Ještě jednou bych se chtěla omluvit , že tu slibovaná kapitolka nebyla v pondělí .... důvod znáte... jinak další kapitolka by měla být do čtvrtka a další hned v pátek :)
Protože mi nešlo vložit video , máte tu adresu : http://www.youtube.com/watch?v=1fZX0GBNai8


1. Dramatická návštěva Alison u Arii
Díky videu víme, že Alison navštíví Ariu stejně jako je objevovala ostatním lhářkám. Navštíví jí v jejím pokoji a jako vždycky tajemně září, takže je dosti pravděpodobné, že se jedná o sen nebo halucinaci. Ale stejně jí z nějakého důvodu Aria prosí, ať počká.
2. Proč jsou lhářky očíslovány?
Na začátku promo videa je záběr, kde lhářky stojí před budovou, která má na sobě nápis "fundraiser"(=benefice). Aria a Hanna na sobě mají cedulky s čísly jako kdyby se účastnili nějaké soutěže nebo konkurzu. Možná talent show?
3. Hrůzostrašné prostředí
Vypadá to, že se Hanna dostala do potíží spojené s -A, když je v místnosti plné figurín. Zdá se, že jí -A napadla. Vidíme také, že Hanna na tom stejném místě sebrala nějakou stopu. Že by po sobě -A něco zanechala? A která -A to je? Jestli s ejedná o Tobyho, může to být náznak toho, že Hanna bude první, která objeví jeho identitu.
4. Aria a Aspencer se dostaly do potíží?
Ve videu je krátký záběr, kde jde Aria se Spencer někde, kde to vypadá jako sklep budovy. Narazí na muže, který drží nástroj, který vypadá velmi výhružně. Aria je v šoku když ho vidí. Je to někdo nebezpečný? Jsou děvčata přistiženy někde, kde by neměly být?
5. Emily se rozmáchla lopatou.
Ale proč?
6. Emily dělá dramatickou volbu.
Vidíme, jak se Hanna s obavami ptá Emily: "Co si myslíš?" a Emily jí odpovídá "Můžeme to skončit." Co chce Emily udělat? A proč se toho Hanna tolik bojí? A má to souvislost s tím, jak Aria někomu říká "Nedělej to"?

Bolest

1. prosince 2012 v 21:09 | Tessinka |  Others
Ahoj holky,
moc se omlouvám , ale další kapitolka dnes nebude, pravděpodobně bude až v pondělí.... Důvod je prostý a celekm směšný.
Byla jsem v kině na Skyfall ... no a za závěsama byl hřebík a já do něj nacouvala.... takže teď trčím v nemocnici a nevím jestli mám otravu krve, žloutenku..... prostě nevím. :( Je to celkem blbý:( tak se prosím nezlobte a další kapitolka bude v pondělí večer :( a jak se máte vy ?? :D doufám , že líp než já :D