Listopad 2012

Rozděleni - 3. Kapitola

28. listopadu 2012 v 20:02 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Takže , dlaší kapitolka je tu.... :D doufám , že se bude líbit :D
Líbali jsme se dlouho…. Pak jsem si , ale uvědomila , co to dělám za blbost. Rychle jsem odskočila od Adriena , který vypadal dost mimo. " Proč si to udělal Adriene?" zaskřípala jsem . Byla jsem v šoku. On se na mě jen ironicky podíval " Tobě to snad vadilo ?" šibalsky se na mě usmíval a už se nakláněl k dalšímu polibku. V tom jsem , ale vyskočila z lavičky. " Já nemůžu…" byla to jedna z mála chvil , kdy neměla slavná Rose Hathaway co říct. Najednou to vypadalo , jako by se mu rozsvítilo v hlavě. " Co se stalo ?" to jako myslel vážně? " Ty si nic nepamatuješ ?" díval se na mě zmateně , vážně si nic nepamatoval … " Měl bych snad? Vždyť jsme si jen povídali.. ale je pravda , že jsem měl na chvíli černo." No to bylo divný. "Ty si nepamatuješ jak jsme se…. No vždyť víš …." Zíral na mě jako na blázna. " No… líbali" vypadlo ze mě po chvíli. " Je ti dobře? Něco tak záživnýho a hezkýho , bych si pamatoval" ušklíbl se. Potřebuju psychiatra. Vážně jsem si byla jistá , že ještě před minutou jsem se s ním líbala. " Nepil jsi třeba?" ptala jsem se ho s nadějí v hlase a doufala , že mi vážně nepřeskočilo . "Ne ujišťuju tě , že kvůli uzdravení Lissy jsme dlouho nepil!" Přemýšlela jsem co se právě stalo. Líbali jsme se, tím jsem si byla jistá. Nemohl to způsobit třeba ……éter? To byla moje odpověď. I Lisse se několikrát stalo , že vypadnula a dělala věci , které … no zkrátka , které by nedělala , kdyby byla sama sebou. " Nemohl to způsobit éter? Liss přece taky měla takový výpadky." Ptala jsem se s novou nadějí v hlase. Začal uvažovat nad tím co jsem právě řekla. " No, éter moc dobře neznáme , tak je to klidně možný" Páni , tak jsem si oddechla , že mi nepřeskočilo! Dostala jsem takovou chuť na to zapomenout , že jsem vypustila něco, o čem jsem ani neuvažovala.. " Nepůjdem si dát něco do baru ?" vyhrkla jsem. Rozsvítili se mu oči. Byl dlouho bez cigaret alkoholu , tak se mu moje představa líbila. " Šel bych , ale neměl bych pít , kvůli Lisse" řekl zklamaně. " No tak nemusíš pít" řekla jsem. To už se mu zachtělo víc . Vstali jsme a vydali se na cestu. Podíval se na mě a zašklebil se " Takže , mi jsme se líbali? A bylo to vášnivý ?" Rozesmála jsem se a šťouchla ho loktem do ramena. " Tak co ? Opětovala si mi to?" Na to jsem neměla co říct, jen jsem se usmála. " No tak !" škemral. " Máš si to pamatovat !" Usmála jsem se. Vzdal přemlouvání a mi pokračovali do baru, ve kterém často obsluhoval Stefan. Byl to celkem pohledný moroj . Skamarádili jsme se po korunovaci Liss.
Můj plán neopít se nevyšel. Měla jsem v sobě 8 panáků té ruské břečky , která poháněla motor u raket . Daváli jsme si s Adrienem závod , kdo toho vypije víc. Já vedla. Kolem nás byli hloučky morojů a vampýrů . kteří neměli nic na práci. Kopla jsem do sebe 9 panáka a zatočila se na barové židli. " 9 , vyhrávám! Tak co nemáš slov Adíku?" vykřikla jsme opile. Jen se na mě usmál , neschopen mluvit. Když jsem se nadechovala , že do sebe kopnu 10 , někdo mi zaklepal na rameno. " Kdo zas otravuje?" vykřikla jsem podrážděně. Moje nálada se ,ale změnila jakmile jsme si všimla osoby stojíc za mnou. Abe. " Ahoj Starý pane!" vykřikla jsem a objala ho. Zaraženě se na mě díval a vypadla hodně naštvaně. " Co to vyvádíš Rose ??" povzdechl. " No co bys myslel? Užívám si" Natahovala jsem se pro ten nedopitý 10 , když mi ho Abe vyrval z ruky. " To stačí Rose!" podíval se přísně , ale já ho nebrala na vědomí. Vzala jsme si svého panáka na zpět a kopla ho do sebe dřív , než mohl něco namítnout. Podívala jsme se na Adriena ,který mě dohnal. " Je to remíza!" oznámila jsem mu.Jen přikývl , protože se na nic jiného nezmohl. " Rose jdeme" oznámil už hodně rozčílený Abe. Nadšení u hloučků opadlo, když uviděli , že se zvedám k odchodu. Strašně se mi zamotala hlava a já padala přímo na zem. Jen tak , tak jsme se stihl nemotorně chytnout barového stolu. Vyšplhala jsem se na nohy a uviděla škodolibý úsměv Zmeji. Protočila jsem oči a šla. Ve dveřích jsem ještě křikla " Tak zase někdy lidičky. Dík Stefe!" . Slyšela jsem jen smích kolemjdoucích a viděla jak mi Adrien přiopile posílá vzdušní pusinky. Oplatila jsem mu to , ale jakmile jsem se otočila zvedl se mi žaludek. " Nemáš pít!" Zasmál se Abe. Pomalu jsme se odebrali k paláci.
Ve dveřích paláce stál naštvaný ruský bůh. Poklepával nohou o zem a mračil se. Rychle jsem se otočila k odchodu , když mě Zmeja chytil a posunul k Dimitrijovy. " To už je tvoje záležitost" usmál se na Dimku. Zděšeně jsem vyvalila oči a otočila se k odcházejícímu Abemu. "Nenechávej mě tu sním samotnou!" špitla jsme. Jen se zasmál a pokračoval v chůzi. Sakra, sakra, sakra , Dimitrij mě zabije! Otočila jsem se směrem vzad a odcházela …. No daleko od něj. Nevím jak , ale v mžiku byl u mě .chytil mě za ruku a táhl mě domů. Zastavil se až před obříma schodama. Usmál se a pustil mě . Díval se na mě s očekáváním. "Co?" zeptala jsem se. " Opila ses dost pěkně, takže zvládneš vylézt i tyhle schody" řekl klidně. Nevěřícně jsem se na něj podívala. Myslel to vážně . Šel na před na horu a díval se na mě , jak se snažím vylézt. Přidržovala jsem se zábradlí , ale nešlo to, pletly se mi nohy. Sedla jsem si na nejbližší schod a začala jsem usínat. Probudil mě ledový proud vody.

Caroline a Klaus <3

28. listopadu 2012 v 16:29 | Tessinka |  The vampire diaries
Krásné videjko s Klausem a Caroline <3
Dnešní kapitolka bude až v pozdních hodinách ( nestíhám ) :D :D

Rohodnutí

26. listopadu 2012 v 20:22 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Ahojky, :)
Jak se máte ?? Já... no jak to říct..dobře i špatně :D dobrá kombinace co ?? :D a co vy?? :D
Protože jste nás moc potěšili , tak jsem se rozhodla , že bychom vám kapitolky dávaly 2x týdně :D
Tak se domluvte , na kdy by jste to chtěli :D Jinak vážně moc děkujem za vaši podporu , vážně nás moc potěšilo , že se povídka tak uchytila :D takže díky , držte se ve škole nebo v práci , doma... všude :D
Tessinka :)

Rozděleni - 2.Kapitola

21. listopadu 2012 v 17:00 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak jo :D další kapitolka je tu. Jsme moc rádi , že zatím mááe zájem o povídku Rozděleni. i Tahle kapitola je krátká , ale slibuji, že se postupně budou prodlužovat. Jinak přeji pěkné čtení :D
Abe?? Jakmile nás zpozorovali, tak jejich konverzace utichla, a my přešli k nim. "Moc ráda tě vidím, Adriane." špitla jsem. Nevěděla jsem jak se mám zachovat potom všem, co jsem mu udělala. Pak jsem si ale vzpomněla na důvod jeho příchodu. "Uzdravíš ji, že jo," zeptala jsem se ho s nadějí v hlase. Jakmile jsem z něho ale ucítila alkohol, moje naděje rapidně poklesla. "Proto jsem taky tady," podíval se na mě s odporem a ublíženě. "Jiný důvod, abych tu byl, nemám." Byla jsem smutná, moc. Jasně že jsem milovala Dimitrije, ale Adriena jsem také milovala. Dokonce moc a mučila mě představa, že už se na mě nikdy nepodívá s láskou nebo aspoň bez odporu. Zadívali jsem se do jeho nefritově zelených očí plných bolesti a ….lásky?? Opravdu to byla láska? Nebo se mi to jen zdálo? Ne, nezdálo, opravdu mě pořád miloval! To proto to bylo ještě mnohokrát těžší se dívat na to, jak mou vinou trpí.
"Taky tě rád vidím, holčičko," Přerušil naše trapné mlčení Abe, který upíral svůj pohled na mě. Nevím, jestli zpozoroval to, co se mezi námi odehrálo, ale něco mi napovídalo ,že ano. Všimla jsem si jeho další extravagantní vizáže. Jak jinak??Byl to přeci můj pošahaný otec mafián. Komu jsem se to narodila?
Podívala jsem se na něj " Já tebe taky starý pane" nevím jestli to byla tak úplně pravda. Je to teprve nedávno co jsem ho poznala ,ale už za tu krátkou dobu mi přirostl k srdci. Zkoumal mě svým ďábelským pohledem. Bylo to celkem strašidelné. Přece se nebudu bát moroje. Ke všemu svého otce. Zkusila jsem napodobit jeho pohled a on uhnul. Musela jsem se pro sebe usmát.
Vzpomněla jsem si , že Abe má dnes narozeniny. Na dárky si zrovna moc nepotrpím a tak jsem to nechala na Dimitrijovi. Věřila jsem v jeho schopnosti a doufala , že to bude něco normálního. Spletla jsem se. Jo život je plný zklamání.
Abe rozbalil dárek, který jsem mu podala. Byl to obraz.Věděla jsem , že mu nechá namalovat obraz od Adriena. Snažila jsem se ukrýt svůj dusivý smích, ale moc to nešlo a Abe byl na tom dost podobně. Jenom Adrien s Dimitrijem na nás koukali, jak na blázny.
Na obrazu byl namalovaný Abe ,ve svém typickém obleku se šperky. Za ním byl vyobrazen bájný, ruský had. Podle něho se Abemu říká Zmejo. Vše ještě doplnila koruna na hlavě. Ze zadu bylo blahopřání ode mě a Dimitrije.
Abe na to celé zíral s otevřenou pusou . Zase bod pro mě. "Děkuju" vykoktal Abe. Objala jsem ho a to ho překvapilo víc než samotný dárek. Objetí mi opětoval , dal mi pusu na čelo a odešel. Začal se zvedat i Adrien , ale zarazila jsem ho. "Nepůjdem se projít?" chtěla jsem s ním mluvit o samotě a to nešlo , když jsem měla za sebou neustále někoho. Dimitrij se podivil a ve tváři se zračil náznak žárlivosti. Ten ovšem hned zmizel , když jsem se na něj podívala. Adrien byl evidentně vyveden z míry mým dotazem. Ale přikývl.
Mlčky jsem šli do zahrad. Byly v odlehlé části dvora , a tak pravděpodobnost , že narazíme na někoho známého byla mizivá. Zahrady byly velkolepé. Lissa je milovala. Hodně se podílela na jejich přetavbě.
Šli jsme zrovna bludištěm a já obdivovala travnaté zdi , které se obepínali kolem nás. Narazili jsme na kamennou lavičku a sedli si na ni. Chvíli jsme tiše seděli. Začala jsem nervózně poklepávat nohou. Nevím jak dlouho jsme tam tak tiše seděli , ale už mě to nebavilo.
"Já…" začala jsem. On mě , ale umlčel polibkem. Překvapeně jsem zamrkala ,ale polibek jsem začala oplácet. Nejdřív se to nedalo ani nazvat polibkem ,ale po chvíli začal nabírat na intenzitě, až se proměnil ve vášnivý polibek…..


Povídka :D

19. listopadu 2012 v 20:49 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Ahojky :D,
holky vím že naše povídka se teprve rozjíždí, ale chci navrhnout , že bychom dávali kapitolku jednou týdně a chci se zeptat jaký den byste chtěly :D budu ráda, když se ozvete :D jinak další kapitola bude do středy :D a co jinak ?? já se každej den nudím ve škole :D ale to asi každej :D miluju tam sedět 9 hodin :D :D :D nejradši bych naší matikářce hodila šutr o hlavu ..... :D

Spoilery k TVD 4x6

16. listopadu 2012 v 15:37 | Tessinka |  The vampire diaries

Zajímá vás, ještě před zítřejší epizodou, co zde můžete čekat a nebojíte se spoilerů? Tak v tom případě pro vás mám šest menších spoilerů, které vám umožní už dnes nahlédnou pod oponu další epizody.

"Už se v seriálu nějakou dobu pohybuji, a něco s čím mám problém je to, že chci, aby Elena dělala víc věcí," říká jeden ze scénáristů Narducci. "Nechci, aby byla slečinkou v nesnázích. Chci, aby šla ve a chránila svého bratra. Mysleli jsme, když se ocitne Jeremy v nebezpečí, a stejně tak i její středoškolská první láska Matt, co Elena udělá? Počká, až se zapojí všichni kolem a zachrání je místo ní, nebo se do toho zapojí a sama něco podnikne?"

Její rozhodnutí v nadcházející epizodě budou obtížná, ale dostaneme dobrý důvod, proč naší hrdince zase fandit, což by se možná hodilo po minulé epizodě, kde se dostavila menší krize kdo-vlastně-jsem?

1 | V jedné chvíli se Damon a Elena ocitnou spolu na posteli. Avšak se moc nevzrušujte... nejsou z toho příliš nadšení.

2 | Caroline využije svůj super upíří sluch a zaslechne Klause, který vyhrožuje Tylerovi tím, že ví, co se v horách stalo mezi ním a Hayley. Netřeba dodávat, že to Caroline nepotěší -- a jako výsledek uvidíme skvělou vzájemnou interakci mezi Candice Accolou a Phoebe Tonkin.

3 | Těšte se, že se vrátí skutečné upíří deníky. Když není nikdo s kým si promluvit o svých vnitřních zmatcích, tak protože každý má před tím druhým nějaké tajemství, Stefan a Elena se vrátí k psaní do svých deníků. Rozhodně to je první příznak toho, že se od sebe vzdalují.

4 | Jeremy docela brzy zjistí, že na něj zas upíři použili vymývání mozku, a není z toho vůbec nadšený. Vlastně je unavený a znechucený všemi upířími tajemstvími, které město ukrývá -- a na konci epizody podnikne kroky, aby od toho April uchránil.

5 | Stefanova a Damonova malá "hádka" nabere tentokrát větší obrátky, když Stefan provede drastická opatření, aby ochránil tajemství léku. Oba kluci se dopustí násilí, ale na konci epizody, Damonovo a Stefanovo vzájemné pouto je nejstabilnější vztah ve městě.


6 | Profesor Shane má rozhodně vlastní nebezpečný plán, ale rozhodně chce i ochránit Bonnie. Stráví s ním celou epizodu, zatímco se snaží získat svou magii zpět... a k manipulaci je mnohem náchylnější, než byste si mysleli.

Co tomu říkáte ?? Já nevím jak vy ,ale nějak nwm co si myslet :D :D jinak denska vychází dalšííííí díl :D :D už jdu stahovat :D

Rozděleni - 1.Kapitola

14. listopadu 2012 v 20:45 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI
Tak jo :D moc bych vám všem chtěla poděkovta za komentíky :D opravdu si toho moc vážíme :D jen chci dodat , že je to opravdu první pokus o povídku , takže to nebude bůh ví jak úžasný :) A kapitoly ze začátku budou kratší ,ale postupně se budou prodlužovat :D Jinak přeju příjemné čtení :D


Zamyslela jsem se. Z přemýšlení mě vytrhli vrzající dveře. Ani jsem se nemusela otáčet a věděla jsem, kdo jde. Jasně jsem slyšela známou chůzi a hlavně tu úžasnou , omamující vůni. Svalnaté paže mě obejmuli kolem pasu. Můj ruský bůh mi začal něco šeptat rusky do ucha. Poslední dobou jsem se začala učit ruštinu, a tak jsem odvětila : " Jak můžu jít od ní pryč? " řekla jsem rozčíleně. Věděla jsem že to myslí dobře, ale smutek a únava zastřeli moji mysl. " Vždyť jsem přísahala , že ji budu chránit ! A teď…. ". Selhal mi hlas. Byla jsem nešťastná. Pukalo mi srdce vidět Lissu , takhle bezmocnou. " Já vím " odvětil "a chápu tě, ale nemůžeš tu s ní zůstat do nekonečna… " ani jsem ho to nenechala doříct a začala na něj řvát " Jak po mě vůbec můžeš chtít , abych odešla? Jak tě to může napadnout ? Kdyby tu teď ležel tvůj mrtví svěřenec Ivan, odešel by si ? "Au. To ode mě bylo pěkně hnusný. Viděla jsem jeho ublížený výraz. Věděla jsem jak moc ho zasáhlo a přesto jsem to vyslovila.
Ivan zemřel chvíli před tím než se nás Dimka snažil najít. V tu dobu jsme byli s Lissou na útěku z akademie sv. Vladimíra. Při té tragédii nebyl u svého svěřence, měl volno . Ale stejně si vše dává za vinu. Ivanova smrt ho dost dostala a já jsem tu starou ránu opět otevřela .
Už jsem chtěla říct , že mě to mrzí , ale v tu samou chvíli vstoupil Christian. Dimitri se na mě podíval " Chtěl sem říct, že tě chápu a proto jsem našel za tebe náhradu." Neměla jsem slov. Jsem já to, ale husa. Budu se mu muset omluvit.
Teď jsem si ,ale všimla nešťastného Christiana. Byl na tom snad ještě hůř než já. Miloval ji. Miloval Lissu jak jen to bylo možné, a proto ji včera požádal o ruku. Samozřejmě štěstím vypískla a ihned ho obejmula. Ale hodinu po té na ni zaútočili. A já u toho nebyla! Nemohla jsem tomu zabránit!
Christian vypadal strašně. Byl unavený a měl bledou pleť, dokonce i na moroje. Bylo mi ho líto.
Vstala jsem ze židle nemocničního lůžka a opatrně položila Lissinu ruku vedle jejího bezvládného těla. Přešla jsem k Christianovi a objala ho " Je mi to strašně moc líto " zašeptala jsem. Jen se nepatrně usmál . Skoro ihned jak jsem ho pustila , přešel k Lisse a vzal její ruku do svých velkých dlaní. Něco jí začal povídat , ale to už mě Dimitrij táhl z pokoje.
Celou cestu domů nepromluvil . Byl stále zklamaný z mého zlostného výlevu . Přešla jsem před něj , když už jsme byli před dveřmi paláce. Chytila jsem ho za ruku , ale on moje stisknutí neopětoval a uhnul pohledem. Bylo mi snad ještě hůř, teda pokud to v mé situaci jde. Chytla jsem mu bradu a donutila ho tak podívat se na mě, jakmile se otočil uviděla jsem tu bolest, kterou jsem způsobila já." Dimko omlouvám se. Neměla jsem to říkat , bylo to ode mě hnusný . " nic neřekl myslela jsem , že bude mlčet, a tak jsem se obrátila ke dveřím, když si mě přivinul zpátky do náruče. " Ach Rozo, vždyť já vím , že jsi to tak nemyslela , to ta tvoje divokost "Odpověděl a políbil mě.
Společně jsme vyšli do paláce a nemohla jsem uvěřit koho vidím sedět na gauči. Byl to Adrien! Byla jsem štěstím bez sebe , že ho zase vidím ! On ale tak nadšeně nevypadal! Pořád mi to neodpustil . Odjel do Evropy a bez rozloučení!
Na jednou ,ale moji pozornost upoutala osoba sedící vedle Adriena .Povídal si sní a byl to ……… Abe !!!

Rozděleni - Prolog

11. listopadu 2012 v 11:34 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENI


Jsem dhampýrka. Kříženec moroje a člověka. Mám kulatější boky, větší prsa a menší výšku než morojové. Morojové jsou upíři, kteří se krmí na lidech jen z potřeby přežít. Jsou hubení a vysocí. Pak je tu třetí druh z našeho světa, a to jsou strigojové. Ti se poznají podle rudých očí. Strigojem se stane moroj, když zabije při pití krve oběť. Dhampýr a člověk se stane strigojem, když ho strigoj vysaje do poslední kapky a pak mu dá napít své krve.
Život není lehký, něco o tom vím. Máte velké plány, ale pak se něco zvrtne a celé se to sesype jako domeček z karet. Přesně to se stalo mně. V jednom okamžiku myslím na to, jak budu žít, a přitom chránit svou nejlepší kamarádku a královnu Vasilisu Dragomirovou a v druhém okamžiku se modlím, aby žila. Uplynul teprve měsíc od její korunovace.
Jen měsíc a už je to těžší, než jsem si myslela. Bylo mi jasné, že to nebude lehké, ale tohle jsem teda vážně nečekala. Útoky na Lissu jsou na denním pořádku a já nemůžu dělat její strážkyni od rána do večera. Včera ji chránila Anja spolu s Ivanem. A bohužel ji neochránili i přes veškerou jejich snahu. Lissa je v komatu a nikdo neví jestli se z něj dostane.
Anja má zlomené žebra a prostřelenou plíci. A Ivan? Ivana si vzala ozbrojená skupina co napadla Lissu jako rukojmí, aby se dostali co nejdál od královského dvora. To se jim samozřejmě povedlo. I když by se ji to povedlo i tak. Měli to důkladně promyšlené. Do teď nevíme jak jsem pronikli, a jak unikli. Nikdo je nenašel. Nikdo neví kde jsou. Někteří zase tvrdí, že to jsou stoupenci Taši.
Já osobně tomu moc nevěřím. Taša je nadobro zavřená v Tarasově, dokud nebude popravena pod největším dohledem. Tohle mi samozřejmě nevím od strážců. Vím to od Abeho, ale když to ví někdo jako gangster, tak co když o tom ví i někdo další? Mám hodně času, a tak přemýšlím co by se stalo, kdybych tam byla já s Lissou. Byla bych mrtvá, nebo bych ji ochránila? To už se teď nedozvím. Jen doufám, že se probere a vše bude jako dřív…

Aria brání tátu !!!

10. listopadu 2012 v 21:13 | Tessinka |  Pretty Little Liars
Nadcházející zimní díl :D

Ve 14. epizodě jsou lhářky zpět ve škole - a to také i Mona.
Teď když je - A zpátky na chodbách Rosewoodské střední, mají dívky nový nápad jak se s ní vypořádat. Emily si myslí, že by se měli k Moně chovat přátelsky. Říká: ,,Pokud Mona ví, proč Garrett zemřel těsně potom, co řekl pravdu o Ariininým tátovi..."
Spencer ji odřízne a Aria je naštvaná. Stále nemůže uvěřit tomu, že by její táta mohl mít něco společného se zmizením Ali, tak jak řekl Garrett.
Je čas, aby se Aria probudila a viděla to, co je zřejmé? Jenom proto, že Byron byl v tu noc, co Alison byla zabita s ní, neznamená, že je Byron člen A týmu a také to, že byl na strašidelném vlaku a snažil se jí zabít. Možná ho jen Ali vydírala informací, kterou na něj měla spojenou s Meredith.
:D :D <3 Naše malé lhářky začínají mít čím dál víc otázek :D K článku je přiložený i sneak peek k nadcházejícímu zimnímu dílu!

Omlouvám se , ale nejde mi sem vložit video :((

Kdo zjistí pravdu o Tobym ???

9. listopadu 2012 v 21:05 | Tessinka |  Pretty Little Liars

Pořád nám zbývá několik měsíců do dalšího pravidelného vysílání Pretty Little Liars (oficiální začátek: leden 2013), ale máme štěstí, protože producentka Marlene King má pro nás spoustu spoilerů, které nám postupně během volna bude říkat!V letním finále jsme se dozvěděli, že Toby je členem -A týmu. Byl to moment, který všechny dost šokoval! Tak si jen zkuste představit, co to bude pro lhářky, až to zjistí!

Toto Marlene přidala na Tweeter: "Here it is: In episode 316 a PLL will find out that Toby is a part of the A team. And the fAll out is huge." (Překlad: Tady to máte: V epizodě 316 přijde jedna z dívek na to, že je Toby čelenm -A týmu. A hádka bude obrovská."

Je zvláštní, že to zjistí jen jedna lhářka, proč by to prostě neřekla i ostatním třem dívkám? Možná to zjistí až na konci epizody a my si budeme muset počkat na další díl, abych tu hádku mohli vidět.
Také jsme přemýšleli o tom, zda bude Toby vědět o tom, že na jeho zlověstnou identitu přišly. A pokud ano, byl by Toby schopný vraždit, aby udržel své tajemství? Doufejme, že se budeme moci vidět nějaké stopy ve webseriálu Pretty Dirty Secrets.

Tak co vy na to? Kdo si myslíte, že Tobyho tajemství odhalí? A řekne to tedy i ostatním lhářkám? Já myslím že Spance je dobrá adeptka :D

Povídka <3

9. listopadu 2012 v 19:10 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
ROZDĚLENINÁZEV : Rozděleni
AUTOR : Klarisa a trošičku i já
HLAVNÍ POSTAVY : Rose Hathaway, Dimitri Belikov, Vasilissa Dragomir, Christian Ozera, Ibrahim Mazur, Adrian Ivashkov....
DĚJ : Povídka navazuje na 6 díl Vampýrské akademi. Královna Vasilisa vládne spravedlivě a pod její rukou země jen zkvétá , ale přesto se tu najdou lidé , kteří ji chtějí svrhnout z trůnu. Její nejvěrnější strážkině Rose Hathaway se jí snaží chránit , avšak jediná chyba a královna může zemřít. Všichni zjistí , že né všechno ví o nově oběvenén živlu Etéru, který ovládá samotná královna. A co teprve Rose a Dimitrij ? Najdou si i přes všechny překážky cestu ke svému srdci ? Co když ne ? Co když jejich srdce povede k někomu jinému ? .... Zemře královna ? Dožijí se všichni šťastného konce ?


PS. : První kapitola by mohla být , podle komentů nejdřív v neděli :D

Povídka je na světě :D

8. listopadu 2012 v 21:33 | Tessinka |  VA povídka - Rozděleni
Tak holky,
domluvila jsem se s kamarádkou na tom že by jsme uveřejňovaly její povídku :D jen bych chtěla znát vaše názory na celou tuhle věc :D pokud by se máte nějaké názory , ráda si je vyslechnu :D jen mě trochu mrzí , že klesla navštěvovanost mého blugu :( těm co se jim líbí můj blog , bych chtěla poprosit aby , řekli někomu o mém blogu , jimak ho budu muset zrušit a to by se mi nelíbilo, ale taky se mi nelíbí psát jen sama sobě :( takže budu ráda za každý komentík :D když tu budou alespoň dva , dáme první kapitolku i s prologem do příštího týdne ! :D Povídka se týká VA :D víc ale prozradíme jen za komentíky :D
Vaše Tessinka<3

Krásné chvíle pro pár Haleb :D <3

8. listopadu 2012 v 21:02 | Tessinka |  Pretty Little Liars

Hanna a Caleb měli své pády i vzestupy, ale teď když už Caleb ví celou pravdu o A, tak to vypadá, že jejich vztah může přežít cokoli - i postřelení.
Podle tweetů autorů PLL čeká pár Haleb v třetí sérii samé štěstí.


Minulý týden herci a štáb pracoval na 18. epizodě. PLL autoři a scénárista Lijah Berasz tweetl Haleb fotku (dole) a řekl o ní: "Zkouška Hanny a Caleba. Nemyslíte, že je na scéně nejméně 103 stupňů?"


Naštěstí, to není jediná informace o páru Haleb. Joseph Dougherty, který napsal tuto epizodu, pověděl, že se v této epizodě dozvíme mnoho z Calebovi historie. Poté tweetl rozkošné foto (dole). Když jsme se zeptali na místo, kde byla tato fotografie pořízena, odpověděl: "Na místě, kde jsme ještě nikdy předtím nebyli."


Hmmm… podle Lijahových tweetů to vypadá, že Hanna a Caleb jsou uprostřed něčeho velkého. Hanna má na sobě mimo jiné i overall (i-když není jisté, jestli je v kostýmu). Josephova zveřejněná fotografie ukazuje na to, že Hanna a Caleb jsou v místnosti plné všemožných věcí (pokud je to ta samá scéna - mají jiné oblečení).
Je možné, že Hanna konečně navštíví Calebovu rodinu v Cali? Mohou se probírat uskladněnými rodinnými věcmi - nacházejí se ve stodole - podle struktury, nebo v podkroví či dokonce v garáži? Nebo to je nějaký druh výprodeje? Noco si myslíte ???? :D napište :D

Tajné dvojče ????pravda nebo lež ??? :D

7. listopadu 2012 v 20:53 | Tessinka |  Pretty Little Liars

POZOR, ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! Včera jsme uveřejnili rozhovor s producentem PLL, který se v jedné z odpovědí zmiňoval o dvojčeti. Také jste úplně mimo obraz a nevíte, o čem mluvil? Tento článek Vám to osvětlí.

Záhada kolem Alisoniny smrti je už od začátku seriálu. A nejen kolem její smrti, Aliin život byl plný tajemství a záhad. Máme pro Vás další bombu - Alison měla nejspíše dvojče!
Včera jsem napsal článek , ve kterém se producent zmínil ve dvou otázkách o Aliině dvojčeti . Nevíte o co jde, že? Proto je tu tenhle článek :D


Zde je šest důkazů, domněnek a předpokladů o tom, že Alison má tajné dvojče!


Stalo se to v knihách.
Myšlenku o dvojčeti jsme si nevymysleli jen tak. V knihách má Ali skutečně dvojče, Courtney, která je psychicky narušená. Alison jí zavraždila poté, co je Courtney podvedla. Vydávala se za ní a Alison místo ní poslali do ústavu pro duševně choré. Pochybujeme, že to bude úplně stejné jako v knihách, ale scénáristi se knihou nechali inspirovat (zde to není domněnka, Oliver Goldstick to v již zmiňovaném rozhovoru potvrdil).

Sanatorium Radley.
Když už mluvíme o knihách, Aliina sestra byla nějakou dobu držena v sanatoriu jménem Radley. To, že je Radleyho Sanatorium i v seriálu, nasvědčuje tomu, že se dvojče objeví. I když je možné, že scénáristi zvolili stejný název jen proto, aby udělali radost fanouškům knih.

Příběh o vraždě dvojčete.
Halloweenská epizoda v minulé sérii (s02e13 - The First Secret) začínala tím, jak Ali vypráví strašidelnou historku o dívce, která zavraždila své dvojče a poté byla přesunuta do ústavu. Jistě, může to být jen táborákový příběh, ale v Rosewoodu může být cokoliv a kdokoliv stopa, takže to nemůžeme odsunout stranou.

Rodinná fotografie.
V Halloweenské epizodě byla ještě jiná stopa - na Alisonině zdi byla fotografie Jasona a vypadalo to, že je tam s Alison a na druhé straně je její dvojče.

Je tu ještě spoustu věcí, které o Alison nevíme.
Sasha Pieterse řekla, že je toho ještě mnoho, co se o Alison dozvíme. Také řekla, že se všechno spojuje bláznivým způsobem. Tajné dvojče je dost bláznivé, ne?

Dívka v okně.
V Pilotu seriálu viděla Spencer blonďatou dívku v okně domu DiLaurentisových a chvíli si myslela, že to byla Ali. Co když to místo toho bylo Alisonino dvojče? To by vysvětlovalo nedořešené nejasnosti.

Díky rozhovoru víme, že dvojče se v seriálu opravdu objeví! Teď je otázka, která z těchto domněnek je pravdivá.

A co si o tajemném dvojčeti myslíte vy?


Zmatek, zmatek a zmatek v PLL :D

6. listopadu 2012 v 20:45 | Tessinka |  Pretty Little Liars
POZOR, ČLÁNEK JE TROCHU SPOILEROVÝ!Jsou Ezra s Byronem v -A týmu? Kdo byl v tom černém pytli? Je Toby opravdu tak zlý?
Toto jsou jen některé z mnoha otázek, položené ABC Family. A my máme odpovědi na všechny z nich!

Výkoný producent Oliver Goldstick nám odhalí spostu zajímavých věcí. Máte také po Halloweenském speciálu hlavu plnou otázek? Možná zde najdete odpovědi na některé z nich!


Je Aria -A?
Toto nemůžu potvrdit. To všichni víte. Mohl bych přijít o svůj vlastní život! (smích) Řeknu Vám, že lidi jsou velmi vnímaví, a že-A jí může být bližší než si myslí.

Proč to nakonci vypadá, že je Ezra v -A týmu?
Viděl jsi jeho jeho obličej. Nejsi moc podezřívavý? Je to nový svět a také čas na změnu. 3B je celá o nepravděpodobných podezřelých. Možná tam celou dobu byly o této postavě nějaké věci a na povrch se dostanou v této sérii. Ariin otec je další z takových.

Je nějaká pravda na teorii, že Ezra strávil Halloween s Maggie a svým synem?
Toto musím popřít. Maggie Ezrovi o synovi ještě neřekla, takže to by nedávalo žádný smysl.

Co mají společného Byron a Alison?
Bude se Ti líbit začátek série - a toto není falešná stopa. Jdeme touto cestou. Je mi líto, že to musím říct, ale i dospělí v Rosewoodu lžou - a že potřebovali skrýt pořádné věci!O jeho vztahu s Alison se více dozvíme hned v prvních pár epizodách.
Rodič možná zabil jednu z kamarádek jeho dcery. To je obrovské tajemství, které bylo zameteno pod koberec. Co to udělá s rodinou v tomto městě, když jeden z rodičů bude zavřen do vězení?

Jak se Aria popere s drby, které se šíří o jeho otci?
Celý první díl v sérii 3B to Aria popírá. "Není možné, aby její otec byl zapletený s Alison."

Dozvíme se, čí hlasy jsme slyšely z bedny?
Uděláte si o tom představu v prvním díle 3B. Nezapomeňte, že Aria někoho bodla do ruky šroubovákem.

Můžete potvrdit, že to byl stejný člověk, který napadl Spencer?
Ne.

Byla scéna s rukou vystrčenou z hrobu flashback?
Toto můžu potvrdit. Abych byl upřímný, jsme kvůli téhle scéně naštvaní. Vždycky používáme efekty, aby bylo poznat, že jde o flashback,ale na té hlíně to nefungovalo. Není to proto, abychom zmátli lidi. Je to scéna z minulosti a nebylo to myšleno tak, že se to odehráloo Halloween.

Flitrovala Jenna ve vlaku s Paige?
Jestli s ní flirtovala, bylo by to jen z důvodu manipulace. Můžeme vám 100% potvrdit, že Jenna je heterosexuální a je s Noelem.

Kdo byl v tom černém pytli?
Nemyslím si, že je nějak tajné, že to jsou Aliiny pozůstatky.

Budou se vyšetřováním Garretovy vraždy zaobírat hodně?
Ne tak moc, jak si možná myslíte. Je to popisováno v pár prvních epizodách, pak to jde trochu stranou a pak se to zase vrátí. V prvním díle uslyšíte Emilyiného otce, který říká, že to vypadá jako čin vigilantismu. Děvčata opravdu chtějí znát pravdu, ale když začne sezóna, tak nic neví.Postupem času nějaké informace získají. Ale není to jeden z hlavních dějů 3B série.

Pronásledoval ve vlaku Jason Lucase?
Slibuji, že o téhle věci toho uvidíte více.

Lucas už nevypadá jako zlý - proč?
Tohle je velmi dobrá otázka a více toho uvidíte v prvním díle. Věci o Lucasovi se v 3B trochu rozluští.

Viděla Ashley ducha jen jako vtipný Halloweenský zvrat?
Ano, ale také je to vzdávání pocty knihám. Jak víte, dvojčata jsou v knihách velké téma, tak jsme na to kývli.

Nějaký plán, jak odhalit Aliino dvojče v seriálu?
Ještě jsme se nerozhodli, ale budeme pokračovat podle knih.

Je Toby tak zlý, jak vypadá?
Ano. ANO. Ve 3B uvidíte věci, díky kterým pochopíte odkud pochází. Uvědomíte si, že si Toby nebrousí malou sekerku, ale pořádnou sekeru.Víte, proč nesnášel Alison, ale nejspíš má důvod nenávidět celou skupinku dívek.

NO nevím jak vy, ale já jsem ještě víc zmatená než před odpověďmi na otázky :D :D

První promo fotečka k 7 epizodě 4. série :D

5. listopadu 2012 v 20:35 | Tessinka |  The vampire diaries
Tak a máme tu první promo fotku k sedmé epizodě čtvrté série :D Moc jim to sluší :D a neznámá , malá , roztomilá holčička je Gabby Douglas :D <3


Bude 4.série !!!! :D

3. listopadu 2012 v 20:57 | Tessinka |  Pretty Little Liars
Máme pro Vás skvělou novinku! Prolhané krásky se k nám vrátí i ve 4. sérii! Ale ta doba čekání :((( a navíc budeme čekat až do ledna na 14.díl 3.série .... :(((((


Máme pro fanoušky Pretty Little Liars skvělou zprávu!

Televize ABC Family ohlásila, že čtvrtá série Pretty Little Liars má zelenou! To znamená více -A týmu, více tajemství, více vztahů a více lhářek!

Podle tiskové zprávy ABC Family bude natočeno 24 epizod, které začnou v polovině roku 2013, jinak řečeno - v letní sezóně. Nejsme moc překvapeni, že "seriál No1 všech dob" bude mít i čtvrtou sérii.

Jak určitě všichni víte, 3. série bude pokračovat v lednu 2013 (3B část) v návaznosti na speciální Halloweenský díl, který vyjde 24. října. Takže určitě nic nepromeškejte!

Tak co lidi, těšíte se? My víme že ano!

Nina, Ian a Candyce : na svatbě <3

3. listopadu 2012 v 20:16 | Tessinka |  The vampire diaries
Rozhodně zkoukněte tohle video , Ian, Nina a Candyce jsou na svatbě :D a Ian je tam mimochodem strašně důležitý :D :DDD a navíc mu to sluší :D klidně můžete přetočit na 2:20 :D je to podle mě kouzelný obřad :DDD