Září 2012

Úvod o PLL ( Pretty little liars)

30. září 2012 v 20:33 | Tessinka |  Pretty Little Liars
Drama stanice ABC na motivy stejnojmenné knižní série od Sary Shepardové.

Hlavními hrdinkami je několik přítelkyň, jejichž skupina se rozpadne po té, co jedna z nich (Alison) zmizí.

O rok později začnou zbylé slečny dostávat zvláštní zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako "A" a vyhrožuje, že odhalí veškerá jejich tajemství, včetně těch, která jsou velmi stará a mohla o nich vědět jedině Alison. Je jejich podezření správné? Uvidíme... <3 No takový menší uvod ... :D

VA komiks

28. září 2012 v 21:38 | Tessinka
NA Fb se občas objeví komiksové příspěvky s VA :D

Rozhovor s Ninou o jejím novém filmu a o Eleně jako upírce :D

27. září 2012 v 21:05 | Tessinka

Nina Dobrev pro iVillage


Nina Dobrev se rozpovídala o svém novém filmu The Perks of Being a Wallflower, řekne nám , jaká by mohla být jako upírka v TVD, dozvíte se něco o Ninině módním stylu a o oblíbeném jídle na cesty.
V čem se podle vás The Perks of Being a Wallflower liší od jiných středoškolských filmů?
Víte, tenhle film není takovým tím stereotypním odrazem středoškolského příběhu. Působí jako skutečnost. Je to o vyvržencích, ne o super dětičkách, jestli mi rozumíte. Život na střední je jako jízda na horské dráze. Člověk si prochází dobrými i zlými časy a jsou to vaši přátelé, kteří vám pomáhají vše překonat. V tomto smyslu je to reálné, skutečná střední škola.

Film se dotýká i některých ošemetných témat - drogy, sex, zneužívání. Myslíte si, že je důležité otevřeně diskutovat o problémech, kterým dospívající čelí?
Ano, rozhodně si myslím, že je to důležité. Cesta k tomu, jak zjistit, že nejste jediný, kdo si něčím zrovna prochází, je být otevřený a nebát se o problému mluvit. V mém případě (ve filmu) se jedná o zneužívání, které je ve společnosti hodně časté.
Postavy ve filmu zjišťují, kým vlastně jsou. Kdybyste se mohla vrátit do minulosti, co byste řekla svému dospívajícímu já?
Já nevím. Je to těžké, protože mám se střední dobré zkušenosti. Myslím, že jsem měla období, kdy jsem si užívala zkrátka všechno. Ale když se tak ohlédnu zpět, asi bych vše nedělala jedním dechem, přála bych si nadechnout se dvakrát - zvláště teď, když jsem veřejně známá osoba. Mám pocit, že dřív jsem byla bezstarostnější. Anonymita pro mě měla hořkosladkou příchuť, byla pro mě cenná.
Vy i vaše kolegyně Emma Watson jste známe pro svůj smysl pro módu. Na červeném koberci vypadáte vždy skvěle.
Díky! Myslím, že prožívá nějaké super módní období. Je vždy tak elegantní a krásná. V tomhle ohledu k ní vzhlížím.
Radily jste si vy dvě někdy, co se módy týče?
Vlastně ano. Minulý rok jsem se při příležitosti MuchMusic Video Awards rozhodovala mezi několika modely, takže jsem ji požádala o radu. Bezpečná volba nebo riskantní volba v podobě modrých šatů Georgese Chakry, které jsem měla zrovna na sobě. A ona mi řekla, že pokud se v těch šatech cítím sebejistě, ať nechám bezpečnou volbu stranou, ať zariskuji, že bude alespoň legrace.
"Ujíždíte" společně na nějakém návrháři?
Já nevím. Nosíme na sobě oblečení od mnoha úžasných návrhářů a jsem si docela jistá, že Emma už vyzkoušela skoro všechny. Já bych chtěla něco na sebe od Versaceho, Calvina Kleina a Chanelu.
S kým byste si chtěla vyměnit šatník kromě Emmy?
Asi s Emmou Stone. Se všemi Emmami, které mají tak dobrý vkus.
Premiéra 4. řady TVD bude 11. října, co nám můžete říct o tom, co nás čeká?
Vše, co mohu říct, je, že moje postava asi všechny překvapí. Začátky budou zmatené a komplikované díky jejímu současnému stavu mysli, ale potom možná vyspěje v sebevědomého a překvapujícího upíra.
Váš přítel Ian Somerhalder hraje bad-boye Damona. Jste tým Damon nebo Stefan?
To je těžké. Nemůžu být čistě jen fanouškem jednoho z nich. Já prostě dělám to, co mám napsáno ve scénáři.
To je fér. Na ženy v Hollywoodu je kladen obrovský tlak kvůli skvělé vizáži. Jak to zvládáte vy?
V osobním životě jsem perfekcionistka a už se to projevuje i v mém profesním životě. Vždy chci, aby bylo všechno nejlepší. Ale někdy se musím zastavit a vycouvat, abych se nezhroutila.
Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo na cesty?
Miluji burgery. Miluji burgery. Mám ráda velké šťavnaté hamburgery s rajčaty, salátem, kečupem, hořčicí, barbeque omáčkou, tatarkou, lanýži a pažitkou. Všechno v jednom.
Máte ráda nějaký burger na konkrétním místě?
U Hala ve Venice mají nejlepší krůtí hamburger.


Mo nevím jak vy ,ale já bych rozhodně nikdy zrovna do Niny neřekla, že tak miluje burgery :D ale co , každý může překvapit :D

Nové věci

26. září 2012 v 18:27 | Tessinka |  Others
Ahoj lidi , jak se máte , co škola?? No já zatím dobrý ale uvidíme. No každopádně vám chci říct že se začnu zaměřovat i na Pretty Little Liars, které jsem začala sledovat :D ale samozřejmě tu pořád zůstane The Vampire Diaries ,bez nich bych nemohla žít , takže se nebojte, že tu bude míň článků :D a ještě jsem začnu přidávat něco ze světa Vampýrské Akademie ( moje nej nej nej knížka) :D
Vaše adminka Tessinka :D

P.S.: Ještě se chci zeptat těch co znají PLL ( Pretty little liars) jestli mám začít dávat staré články od začátku nebo mám navazovat na to co je teď aktuální ??? Za každou odpověď budu ráda :D <3

Maturita ve TVD :D

23. září 2012 v 21:43 | Tessinka |  The vampire diaries

Ve finále se dočkáme odmaturování našich hrdinů Ačkoli se většinou nezdá, že by někdo z hlavních hrdinů do školy vůbec chodil, tedy pokud se zde zrovna nekoná nějaký ten ples, kde můžete přijít k úhoně, tak podle prvotních informací ve finále 4. série Elena a její přátelé odmaturují. O své plány se s EW mezitím podělila žena v pozadí Upířích deníků, Julie Plec.

Většina fanoušků už možná slyšela, že 4. série pravděpodobně skončí tím, že Elena odmaturuje na Mystic Fallské střední. A proč že to tak bude? "Paul Wesley se na mě tenhle rok podíval a řekl: ,Už se nemusím tenhle rok vracet na střední, že jo?'" svěřuje se se smíchem výkonná producentka Julie Plec reportérům z EW. "A já jsem na to řekla ,Jo, musíš. Jsi na střední.' A on na to ,To je k smíchu.' Já zase ,Jsi středoškolák. Když nebudeš chodit na střední, jaký to má smysl?' Paul odpověděl ,Vypadám směšně. Všichni vypadáme směšně. Je nám pře 100, neměli bychom chodit na střední.' Tak jsem mu na to řekla ,No, ještě jeden rok, tak to překousni.'"

I když Plec tvrdí, že se koncem série zaměříme na maturity, vše se ještě může změnit. "Podívejte, o čem jsem hodně mluvila, že se v nadcházející sérii objeví, jsou lidé. Scénáristé a já se zaměříme na část života, kdy dospívání pomalu končí a velkým milníkem je právě maturita. Činíte velké rozhodnutí: Opustím domov nadobro? Zůstanu? Můžu se rozloučit s tímhle městem, které pro mě bylo tak důležité? Rozloučím se s lidmi, kteří jsou pro mě důležití? Vstoupím do světa a začnu žít a dospěju? Nebo se schovám tady, kde mám pohodlí, i když to pro mě není zrovna to nejlepší místo? To je spousta dobrých otázek, které doprovází naše postavy - ať už lidi nebo nadpřirozené bytosti - spolu s blížící se maturitou. Otázky o tom, kým jsou, kým by měli být a co by měli dělat dál se životem."

Nina Dobrev, jejíž Elena nejen podstupuje svou proměnu v upíra, ale také se stává ženou, je ohledně maturování s Julie za jedno. "Haló, školní ples. Krásné šaty. Ozdobná květina," žertuje. "Ale bude to fajn. Paul má pravdu. Všichni se seriálem rosteme a stáváme se dospělými a středoškoláky můžeme hrát jen určitou dobu, aby byli stále uvěřitelní. Myslím, že rozhodně na to došel čas a bude to dobrý odrazový můstek pro finále a další období Upířích deníků."

Jinak, když už je Nina zmínila o "krásných šatech", využili jsme příležitosti a zeptali se, kde Elena přišla k šatům z plesu na počest rodiny Mikaelsonových (Dangerous Liaisons). "Věřte mi, přesně na to samé jsem se taky ptala," přiznává Nina se smíchem. "Jsem si celkem jistá, že ještě hodinu před začátkem plesu byla Elena ve škole. A pak se tam objeví s účesem a make-upem, jako by to vůbec nic nebylo. Nevím. Možná se mámě válely ty šaty ve skříni? Možná má Bonnie na vlasy a make-up nějaké kouzlo, podobně jako Popelka, jen se to odehrálo mimo kameru?"


Ian na focení :D

16. září 2012 v 19:28 | Tessinka |  Funy tvd
Holky nevím jak vy ale já Nině strašně závidím :D začínám slintat :D

OMG :D ai umřu :D oficiální promo video :D

15. září 2012 v 11:00 | Tessinka |  The vampire diaries
A k tomu všemu ještě nádherné prmo video :D jak já se těším na první díl :D myslím že mezi tím umřu :D

<3 krásné promo fotky <3

14. září 2012 v 19:06 | Tessinka |  The vampire diaries
Nádherné promo fotky ke 4 . sérii naší milované TVD :D
Promo plakáty (asi jsou to fanmady, ale krásné) ;)Omlouvám se !!!!

14. září 2012 v 19:02 | Tessinka |  Others
Ahoj všichni :D <3 moc se omlouvám všem že jsem nic celý týden nepřidala a hlavně se omlouvám AFFS :) všichni to znáte škola , škola a zase škola , takže na blogování není moc času :( 6 ráno do školy v 17:00 ze školy , přijdu domů , udělám úkoly , najím se , a lehnu a spim .... :D absolutně nestíhám :D tak ještě jednou se všem omlouvám <3

Romantika <3

10. září 2012 v 20:58 | Tessinka
Nádherné video s Elenou a Damonem <3 úplně mě dojalo :) <3

Prety Little Liars

7. září 2012 v 20:57 | Tessinka |  Others
Ahojky ..... :D tak asi před mesícem jsem začala koukat na seriál Prety Little Liars , kde účinkují : Lucy Hale (Aria), Troian Avery Bellisario ( Spencer), Ashley Benson ( Hanna), Shay Mitchell (Emily)....... No každopádně všem vřele doporučuji :D

Klaus/Caroline/Tayler <3

5. září 2012 v 19:49 | Tessinka

Phoebe Tonkin v TVD

3. září 2012 v 13:42 | Tessinka |  The vampire diaries
A je to tady holky..... Krásná a talentovaná herečka Phoebe Tonkin, bude skutečně účinkovat ve 4.sérii TVD :D Určitě ji znáte ze seriálu The Secret Circle nebo H2o just add water ...... Toto rozhodnutí nám potvrdil Kevin Williamson (Tvůrce TVD a TSC)....
Phoebe ztvární Haley , divokou a sexy dívku , která má společnou minulost s Taylerem. Poprvé ji uvidíme ve 3.dílu . Bude to znamenat překážku pro Taylera s Caroline?? Teď je sice v Taylerově těle Klaus , ale ten se z jeho těla dostane ven..... :D
Zároveň to bude krásné zhledání Phoebe s Claire Holt ( Rebekha) , se kterou dříve hrála v seriálu H2o stačí přidat vodu :D No těším se co na to holky budou říkat :D phoebe-tonkin-secret-circle.jpg

Paul v Wonderland

1. září 2012 v 13:29 | Tessinka
Objevily se fotky , kde Paul pozoval pro Wonderland :D Moc mu to sekne že ?? :D
wonderland02

wonderland04wonderland06