Srpen 2012

Nepovedené záběry ze 3.série TVD :D

31. srpna 2012 v 13:21 | Tessinka |  Funy tvd
Další vtipné videjko , tentokrát nepovedené záběry :D je to celkem sranda :D

Smutné momentky TVD

28. srpna 2012 v 13:14 | Tessinka |  The vampire diaries
Smutné video z TVD :( občas mám chuť se rozbrečet :(

Upoutávka na the CW fall 2012

25. srpna 2012 v 12:59 | Tessinka |  Funy tvd
Ahoojky :D tak koukala jsem po internetu co je nového a našla bezva videjko k televizní stanici CW :D no a je to k roku 2012 <3 jedná se o všechny seriáli a doufám že se bude líbit :D

Nina Dobrev mluví o Katherine a Eleně

17. srpna 2012 v 11:22 | Tessinka
Q: Když sis poprvé vyzkoušela na konkurzu roli Eleny, zkoušela sis i Katherine, nebo to bylo překvapení, že budeš hrát dvojroli?
Nina Dobrev: Když jsem si to poprvé vyzkoušela, opravdu tvrdě jsem pracovala se skříženými prsty, abych získala kousek Eleny. Netušila jsem, že budu hrát také Katherine. Až mnohem později byla Katherine zahrnuta do skriptu přes "vzpomínkové scény" a já jsem zjistila, že jsem jak Elena, tak Katherine. Vneslo to tak sázky a změny, byla to příležitost, hrát právě dvojroli, jednu hodnou holku a druhou zlou. Je to hodně konfliktivní výjev.

Q: Jsi tak skvělá v obou rolích. Jak jsi přistoupila k těmto rolím? Co vede každá postava?
Nina : Není to vždycky tak snadné, ale udržuje mě to zaneprázdněnou a v dobré náladě. Oblečení, doplňky, vlasy a všechny ty zdánlivě povrchní věci, mi pomohly k přechodu a přijmout, co v dané scéně jsem. Například když nosím Conversky, mohu se dostat do Eleny, ale pokud mám na sobě boty s vysokými podpatky, vím, že to je Katherine a pomáhá mi to. Myslím, že motivace obou postav je velmi odlišná. Elenu nezajímá nijak extra móda, kdežto Katherine tím v zásadě žije. Elena se stará o své přátele a rodinu, Katherine jde jen o ni samotnou.

Q: Udělali scénáristé Katherine Bulharku proto, že jsi sama Bulharka?
Nina: V knihách Katherine pochází z německého panství. Může to tedy být proto, že jsem z Bulharska, ale myslím, že jsme se všichni shodli, že Bulharsko vyvolává pocit tajemna, který je podivně jedinečný. Plus to nijak nebolí, když jsem mluvila bulharsky. Scénáristé mě slyšeli mluvit s maminkou bulharsky, jedna věc se sešla s druhou a voila!

Q: Jak natáčíš scény, kdy se Elena s Katherine setkávají?
Nina: Hraju proti sobě v jedné náročné a přesto zajímavé scéně. Opravdu jsem se soustředila jen na motivaci a ten moment a také podle toho, koho jsem natáčela prvního. Musím si naplánovat své pohyby a nesmím na ně zapomenout reagovat.
  • Kelena - katherine-pierce-and-elena-gilbert Fan ArtVím že je to starý a jeto z roku 2011 ale musela jsem to sem dát :D

Facebook status TVD :D

14. srpna 2012 v 13:49 | Tessinka |  Funy tvdDamon: Měla jsi mě potkat v roce 1864 - líbil bych se ti.
Elena: Líbíš se mi teď, přesně takový jaký jsi.
Katherine: Jsem ráda, že je Damon z r.1864 pryč, byl nudný.
Elena: Dej si zpátečku, mrcho.

Elena: Proč vypadáme uplně stejně?
Katherine: OMG, Eleno jsi idiot? Jsi moje dvojnice.
Charlotte: Ne, počkat mrchy. Vy obě jste MOJE dvojnice!
Stefan: OMG, je tu další dvojnice?!
Damon: Tohle je zajímavé! a hodně :D
Stefan: Tohle je typ chlapa, co jsem hledal ;)
Klaus: To zní gayovsky.
Stefan: Dobře..Díky za upozornění...Nezmiňuj to před Elenou.Caroline: Čau Tylere, jak se máš? Chybí mi Matt :(
Tyler: Jenom si vlez pod Tylerovu deku a bude ti dobře :)Elena: Polib mě, p-p-polib mě (text písničky)
Damon: Není potřeba, ty už jsi mě políbila.
Elijah: Zas mrtvý... KURVA
Klaus: Stefan Salvatore - Ty jsi tak sexy.
Stefan: Ale ty =P
Kath: Co to?
Damon: Řeknu to Eleně!!
Kath: Naser si Damone!
Elena: Jo, někdy je to osel.
Damon: Haha, jenom proto, že s tebou nechci spát jo.
Stefan: Chyba, Katherine, chyba.
Kath: Proč jsem přijala vaši žádost o přátelství?

Další vtipné video :D TVD

13. srpna 2012 v 13:03 | Tessinka |  Funy tvd

Já vím někomu to přijde jako velká kravina ale já si nemohla pomoct a musela to sem dát :D

Vánoce v Mystic Falls :D to mě pobavilo :D

12. srpna 2012 v 12:31 | Tessinka |  Funy tvd
Lidi tak z tohohle já nemů žu :D

Promo foto ke 4.sérii TVD

12. srpna 2012 v 9:43 | Tessinka |  The vampire diaries
Nadešel tvůj čas....

Tým Delena

11. srpna 2012 v 9:19 | Tessinka

Těm co fandí týmu Delena :D

OH v Mystic Falls :D

10. srpna 2012 v 9:13 | Tessinka |  Funy tvd
V této chvíli žije celý svět Olympiádou v Londýně, obyvatelé Mystic Falls ale nezůstávají pozadu a snaží se olympijským rekordmanům vyrovnat a to třeba i ve vlastních special disciplínách ;)
PS: Celkovým vítězem za nejpoctivější trénink se stává.... ELENA GILBERT, kdo by to byl čekal. Tak gratulujeme naší ''Warrior Princess'' =D

Tayler vs. Klaus

9. srpna 2012 v 9:00 | Tessinka |  The vampire diaries
Jakého krasavce by jste raději viděli po boku úžasné Caroline? a proč?
Já osobně hlasuju pro tým Klaroline , jsou dokonalý pár. Tayler a Caroline spolu byli moooc dlouho a mě osobně to přestalo bavit ..... ale Klaus? je nový, záhadný, sexy...... <3 :D

Úvod ke 4.sérii TVD :D <3

7. srpna 2012 v 17:53 | Tessinka |  The vampire diaries
Od vysílání nového dílu nás dělí více jak dva měsíce, výkonná producentka Julie Plec má ale naštěstí pro nedočkavce upovídanou náladu, a tak prozradila několik méně či více spoileroidních informací k prvním dílům 4. série.

Zahrajeme si domino | Zdá se, že Elenina proměna nebude její jediným problémem, když se Deníky vrátí 11. října s čtvrtou sérií, neboť podle Julie Plec vyvstane mnohem závažnější problém. "Když Alaric Saltzman pověděl Radě, že je město prolezlé upíry, prozradil i o mnohých lidech spoustu detailů, což v první epizodě spustí tak trochu dominový efekt," říká Plec, která dál napovídá, že během prvního dílu dojde k "významnému, překvapivému sledu úmrtí."

Elena 2.0 | Nebude ani tak otázkou, zda se Elena krve napije, jako to, jak, kdy, či zda vůbec přežije den. To by ale samozřejmě neměl být problém překonat, když má konec konců k dispozici dva velmi schopné bratry Salvatory. Jak Stefan, tak Damon budou Eleně pomáhat naučit vampologii pro začátečníky … ačkoli se spolu zrovna moc neshodou. "Oba jsou dva odlišní upíři, a každý má jiný pohled na to, jakým upírem by Elena měla být," říká Plec. "Budou kvůli tomu na kordy."

Delena opět v kurzu | Podle Plec se bude Elena cítit mezi stanovisky bratrů rozpolcená a to bude ovlivňovat její vztah k nim. Ačkoli se vztahy po finále zdají jasné, Plec zdůrazňuje, že milostný trojúhelník je na začátku nové kapitoly. To samozřejmě neznamená, že se Elena hned vybodne na Stefana - ale je jasné, že má s Damonem stále ještě nevyřízené záležitosti. Tak ve čtvrté epizodě čekejte, že budou k sobě ti dva v jedné chvíli přitahováni. "Je tam opravdu zajímavý moment mezi Damonem a Elenou, kde se Elena zrovna nechová jako ona sama a oba se ocitnou lapeni okamžikem," škádlí Plec. Její nejoblíbenější Damon scéna, se však prý odehrává v epizodě druhé. Jak všichni jistě tuší, Elena si vzpomene na chvíli, kdy se jí Damon svěřil a donutil zapomenout, a to ji jen přesvědčí, že v něm stále dobro je. "Myslím, že pro něj to je jako 'Jop, no to je minulost. To bylo tehdy, teď je teď. Zvolila sis.' Damon rozhodně nebude posedávat kolem a fňukat," říká Plec.


Klaus je zpět | Co se dalšího milostného trojúhelníku týče, Plec říká, že Klaus - který bude záhy zpět ve svém těle - najde "sportovně víc podlý způsob, jak se vklínit" mezi Caroline a Tylera. Dále vysvětluje: "Finále neukončilo definitivně žádný vztah. Jestli něco, tak jen vytvořilo nové začátky pro všechny ty vztahy. Věci se budou vyvíjet a měnit."

Magické následky | Bonnie udělá cokoli, aby zabránila Elenině proměně. Ať už úspěšně nebo ne, následky takového druhu magie, ji budou v nové sérii ovlivňovat.

Connor, přemožitel upírů | Podle Plec, nový lovec upírů, který má namířeno do Mystic Falls je "velmi drsný, velmi zručný a velmi silný. Docela naše hrdiny překvapí tak, že si myslí, že s ním můžou snadno a rychle vytřít podlahu, zatímco on je ohromí, když ho půjde velmi těžko porazit. Uvědomí si, že mají větší problémy, než jsou zvyklí." Klausovo rozhodnutí zůstat v Mystic Falls souvisí s lovcem upírů. Plec říká: "Určitě má vlastní agendu, a které se poprvé dostanem na kobylku asi v třetí, čtvrté epizodě a to bude zahrnovat i to, jak se cítí ohledně existence tohoto lovce."

Původní upíři i čarodějky | Klasu není jediný Původní, který se bude zdržovat kolem. Naposledy jsme neviděli Rebeku ani její bratry a sestry. "Rozhodně nakoukneme na Původní během jejich let," říká Plec. Dále prozrazuje, že se možná více dovíme o původu Esther. "Jedna z věcí, o které jsme vždy ve scénáristické místnosti mluvili je Estheřin výtvor původních upírů, kouzlo kterým byli stvořeni, už existovalo, takže kde ho vzala? A co to znamená? Znamená to, že existují upíři před-původní?"

Upíří sex poprvé | Nemůžete se dočkat trochu té upíří akce? Pár epizod si určitě počkáme. "Začínáme točit třetí epizodu a zatím jsme neukázali upíří sex, takže to bude něco, k čemu nakonec dojde. Ale neřeknu jak, kdy, proč, s kým nebo jestil to bude úžasný nebo ne," dodává Plec.

Pro Stefana nikdo nový | Někdo možná slyšel opak, ale Stefan nebude mít novou přítelkyni - rozhodně ne v blízké době. "Vlastně ani netuším, odkud to vzniklo," přiznává Plec. "Myslím, že Paul o tom mluvil, jako o splnění snu."

Nová Lexi | Uvidíme více rozvíjet přátelství mezi Stefanem a Caroline. "V co doufám je, že Caroline je zastánce Stefanovi strany ohledně toho, jakým být upírem, což je pro Stefana podpora, kterou opravdu potřebuje, obzvlášť když nastanou potíže během Eleniny proměny," říká Plec.


Tak jak se vám líbí směr nové série? Myslíte, že dokážou Deníky pořád ještě udržet váš zájem, nebo ne? Na co se v nové sérii těšíte nejvíc? No nevím jak vy ale já se nemůžu dočkat :D :D

Šťavnaté spoilery k 4.sérii TVD :D :D

6. srpna 2012 v 17:58 | Tessinka |  The vampire diaries


První šťavnaté spoilery k 4. sérii Julie Plec a další herci měli upovídanou náladu a prozradili několik velmi zajímavých SPOILERŮ.

- Hned ze začátku sérii, nově proměněná upírka Elena zažije to, co Plec nazývá, její "první žhavý upíří sex" s buď Damonem, Stefanem, Klausem, Mattem nebo Elijahem. Vskutku nemalý výběr a možné vodítko? "Elena zachránila Mattovi život, takže jí to splatí velmi nezvyklou cestou." Ninina reakce: "Je to jako by procházela pubertou a upíří sex je pro ni jako poprvé."

- Stefan bude řídit novou motorku, aby ukázal svou rebelskou stránku. "Během dne řídím motorku, takže jsem nadšený, že i tady obrousím pár pneumatik," říká Wesley. "Jezdím na Triumphu, ale doufám, že Stefan dostane něco víc klasického."

- Damon najde v Tylerovi nového parťáka na popíjení. "Myslím, že je to pro Tyler výzva, pokračovat v baru, tam kde Alaric přestal," říká Trevino. Ian dodává: "Z nepřátel se stanou spojenci."

- Ve čtvrté epizodě se dočkáme flashbacku zpět o 900 let a posvítíme si na Rebeku, která hledá nové místo, kde by mohla žít. "Dům Salvatorů je obrovský," navrhuje Somerhalder. "A stejně tak i Damonova postel!"

- Očekávejte "velký, spontánní, výbuch radosti spolu s polibky" když poprvé Caroline spočine zrakem na Tylerovi, o kterém si myslela, že zemřel. "V první epizodě je spousta triček létajících vzduchem," škádlí Trevino.

- Jeremy možná najde novou lásku v nové postavě April (Grace Phipps, která se objeví v druhé epizodě), dcerou pastora, která se pod vlivem tragických událostí vrací z internátní školy a znovu se spojí s přáteli z dětství. "Bude zajímavé vidět, kam po povede," říká McQueen. "Ale on a Bonnie mají pořád nevyřešené problémy."

April - Grace Phipps

5. srpna 2012 v 17:59 | Tessinka |  The vampire diariesJméno a přijimení: Grace Phipps
Narozena:4.5.1992 ( 20)
Tak tahle herečka Grace Phipps bude stvárňovat novou postvu ( April) v TVD , kterou můžete vidět už v 2.dílu :D
Grace Phipps


The Vampire Diaries - 4x02 Memorial - Behind The Scenes

2. srpna 2012 v 20:11 | saruska |  The vampire diaries
Tady jsou fotky z natáčení epizody 4x02 ,ve které bude i pohřeb.
loading

loading

loading

Více v CČ.....

Nina Dobrev - Fashion Magazine -První fotka z nového shootu

2. srpna 2012 v 20:03 | saruska
Objevila se první fotka s Ninou pro Fashion Magazine, který fotil fotograf James White.
Moc jí to slušelo<3
loading

The Vampire Diaries - Spoiler o Jamie

2. srpna 2012 v 20:03 | saruska |  The vampire diaries
Víme že ve Vampire Diaries na začátku série přibude několik nových postav, ale rádi bysme viděli s Bonnie Jamieho. "Už jsme napsali scénář ke 4. epizodě, ale Jamie se tam zatím neobjeví" říká Julie Plec. "Jamieho si ale stále pamatujeme a mezi ním a Bonnie se nějaké pouto. Prostě zatím nevíme jak ho využijeme. Prozatím je na pořadu dne náš hlavní program."


Nina Dobrev - Twitter Photo #3

2. srpna 2012 v 20:00 | saruska
"Má sobota. Hamptons. Poprvé. Není to zlé..Je to úžasné. Mnoho zábavy."
loading