Bloodlines

27. července 2012 v 11:57 | Tessinka |  Others
Zatímco si Dhampýrka Rose užívá superhrdinského důchodu, její místo ve světle reflektorů přebírá Alchymistka Sydney. Budoucnost Morojů teď leží v jejích rukou. Nebo spíš v sousední posteli na koleji internátní škole v Palm Springs. Napadlo by vás snad lepší místo, kam schovat Morojskou upíří princeznu, než je slunná Kalifornie?


Když otec probudí Sydney uprostřed noci, jediné na co dokáže myslet, je nápravné zařízení. Toto místo ji straší ve snech od té doby, co pomohla uprchlé Dhampýrce obviněné z vraždy Morojské královny. Za něco takového u Alchymistů cenu Miss sympatie rozhodně nevyhrajete.
Místo jednosměrné jízdenky do pekla však Sydney dostane něco mnohem lepšího. Bude se vydávat za sestru Jill, jediné žijící příbuzné královny Vasilisy. Starý Morojský zákon říká, že žádná rodina, rovná se žádná vládkyně. A než se podaří tento zákon změnit, je Jill v neustálém ohrožení života. Přímé pokusy o atentát totiž všechny selhaly a proto Vasilisini odpůrci přistoupili na plán B. Sejmout jednodušší cíl.
Jestli je lidská škola tím pravým úkrytem, to se teprve ukáže. V Palm Springs se totiž dějí divné věci. Neobjasněné vraždy a záhadná tetování ne nepodobné tomu, které nosí všichni Alchymisté. Co všechno tohle na první pohled poklidné město skrývá?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama