Rob a Kris

16. června 2012 v 15:55 | Tessinka
Robert a Kristen momentálně patří mezi nejsledovanější a nejstálejší mladé páry na hollywoodské scéně. Jsou známi tím, že neprozradí žádný detail svého romantického vztahu, který se traduje od chvíle, kdy se v roce 2007 poznali jako upír Edward a dívka Bella při Stmívání.
"Téměř se neznali, a hrát tak intimní dvojici je stálo spousty práce. Naštěstí mezi nimi od prvních momentů fungovala chemie. Navíc oba berou herectví velice vážně, a to od chvíle, kdy byli ještě relativně velmi mladí," vzpomíná režisérka Stmívání, Američanka Catherine Hardwickeová. I přesto, že herci doslova prošla rukama už řada hereček, o čtyři roky mladší Kristen vyměnit nehodlá. "Kristen je velice nezávislá mladá dáma. Kleje jako námořník, ale jinak je to báječná, výjimečná dívka, jí podobnou hned tak nepotkáte," tvrdí Robert.
S Kristen si chrání soukromí, na slavnostní premiéry ale chodí spolu.
A pro co ho miluje Kristen? "Je především vynikající muzikant, na kytaru i na klavír hraje odmalinka a jako pánbůh. K tomu i nádherně zpívá, když začne, utrhlo by vám to srdce. Moc mi pomohl v mé roli rockerky v hudebním dramatu Runaways (2010). Díky němu jsem se rozhodla naučit hrát na piano. Možná jednou budeme vystupovat spolu," těší se.
Dům ve španělském koloniálním stylu z roku 1921 ho údajně stál přes šest miliónů dolarů.
Robert proto plánuje, že pro ně vybuduje hudební studio. A myslí to vážně. V lednu prodal byt v Los Angeles a koupil na kopcích u Hollywoodu v Los Feliz nádherný dům. Tam jistě bude pro vše místa dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama