Nejvíc sexy upíři: Desítka k pomilování!

16. června 2012 v 22:26 | saruska |  The vampire diaries

Nejvíc sexy upíři: Desítka k pomilování!

Stránka krásná.cz uveřejnila seznam 10nejvíc sexy upírů!!!

Kdo by nemiloval upíry? Jsou záhadní, přitažliví a hlavně - ve filmech i seriálech je představují ti nejkrásnější herci!
Edward, Damon, nebo Drákula? Nenajdete upíra, který by nebyl sexy. A protože je upírských filmů tolik, je opravdu z čeho vybírat. Tak schválně, který se nejvíc líbí tobě?

Gerard Butler jako Drákula
Ve filmu Dracula 2000 hrál slavného upíra Gerard Butler. Tento herec se později proslavil jako zarostlý král Leonidas ve filmu 300. V Draculovi 2000 neukazoval svalnaté břicho, ale přesto působil neskutečně sexy. S dlouhými vlnitými vlasy, s uhrančivým pohledem a rty vždy od čerstvé krve vypadal dokonale!
Gerard Butler jako Drákula

Robert Pattinson jako Edward Culen
Právě Robu Pattinsonovi vděčíme za návrat upírománie. Hodně nezvyklého upíra si zahrál v Twilight sáze. Ale proč vlastně působí tak neuvěřitelně sexy? Uhrančivý pohled, dokonalé tělo, smyslné rty… Co chtít víc? Navíc je Edward taky fajn kluk, romantik a hlavně - působí neuvěřitelně tajemně.
Robert Pattinson ve filmu Stmívání: Zatmění

Brad Pitt jako Louie
Romantický upírský velkofilm Interview s upírem podle románu Anne Riceové vypráví o dvou upírech a jejich vztahu v průběhu staletí. Lestata hrál Tom Cruise, ale na ženské divačky mnohem víc zapůsobil Brad Pitt jako Louie. V roce 1994, kdy film vznikl, ještě Pitt nebyl nijak slavný - ale díky roli sexy vampýra začal dostávat zajímavější nabídky…
Brad Pitt jako upír Louis

Antonio Banderas jako Armand
Kromě Brada Pitta a Toma Cruise se v Interview s upírem objevil i Antonio Banderas. V roli upíra Armanda představoval tu děsivější stránku vampyrismu. Přestože hrál upíra s homosexuálními sklony, získal si i srdce dívek a žen. Kritici tvrdili, že hlavně díky tomu, že na rozdíl od Cruise umí hrát, ale samozřejmě v tom hrál roli i jeho španělský sexappeal.
Antonio Banderas jako upír Armand

Gary Oldman jako Drákula
Gary Odlman většinou hraje hnusáky a padouchy. Ale když chce, vypadá pořádně k světu! Dokázal to ve filmu Drákula režírovaným Francisem Coppolou. Přestože mu protivníka dělal neméně nádherný Keanu Reeves, většina fanynek nepokrytě fandila Drákulovi. Oči černější než noc, sexy sluneční cvikr - a image mu nezničil ani pro upíry nezvyklý knírek. Se stejným šarmem zahrál i druhou stránku slavného upíra, vetchého starého hraběte s neuhasitelnou chutí na krev.
Garry Oldman jako Drákula

Ian Somerhalder jako Damon Salvatore
Seriál Upíří deníky (The Vampire Diaries) je obrovský hit, na naše televize dorazí snad co nejdříve. Vypráví příběh dvou upírských bratrů a jejich lásce k obyčejné americké teenagere. Divák by sice měl fandit hodnějšímu z bráchů, ale naprostá většina (hlavně divaček) nadržuje tomu cyničtějšímu. Ian Somerhalder vypadá jako obyčejný kluk, ale ukazuje upíry takové, jak je milujeme. Když má špatnou náladu, zakousne se ti bez přemýšlení do krku, ale když jde o lásku, tak je to romantik každým coulem.
Ian Sommerhalder jako upír Damon Salvatore

Stuart Townsend jako Lestat de Lioncourt
Film Královna prokletých nebyl ve své době žádný velký trhák. Ale během let se z něj stal obrovský hit. Žádný jiný upírský film totiž vampýra neukazuje jako rockovou hvězdu. Proč ne, ostatně život rockera a upíra se od sebe zase tak neliší - oba žijí hlavně v noci, hodně pijí (každý něco jiného) a pro ženy jsou neodolatelní. O úspěch filmu se postaral hlavně Stuart Townsend, jehož Lestat měl proti ostatním upírům velkou výhodu - sekundovala mu úžasná herečka Aaaliayah v roli démonické vládkyně upírů Akashy.
Stuard Townsend jako upír Lestat

Alexander Skarsgård jako Eric Northman
Blond upír? V seriálu Pravá krev (True Blood) jeden takový je; a vypadá dost k světu. Upírského šerifa Erica Northmana hraje Alexander Skarsgård. Tisíc let starý vikingský válečník si v současné době otevřel bar pro upíry a s nemrtvým životem je docela smířený. Jako upír působí blonďatý Skarsgård dost nezvykle, ale fanynky ho zbožňují!
Alexander Skarsgård jako upír Eric Northman

Wesley Snipes jako Blade
Filmový svět zná i černé upíry. Wesley Snipes v trilogii Blade sice hrál jen polovičního upíra, ale všechny vampýrské znaky na něj sedí: špičaté zuby, náklonnost ke krvi, nezvyklá síla i pár tradičních superschopností. Snipes strávil většinu filmu oblečený v obtaženém koženém oblečku, který si sundával, jen aby poodhalil vypracovanou muskulaturu. Všechny tři filmy byly zaručený hit. Pro Čechy je samozřejmě nejlepší druhý díl, kde se Bladeovi podaří zabít i Marka Vašuta! :-)
Wesley Snipes jako upír Blade

Pratáta všech upírů anebo Béla Lugosi jako Drákula
Sexuální démon! To byla pověst, která provázela maďarského herce Bélu Lugosiho po celou dobu jeho hollywoodské kariéry. Právě on poprvé zahrál ve filmu upíra tak, jak ho známe - v dlouhém černém plášti, se sexappealem a hypnotizujícím pohledem k tomu. Ženy ho milovaly a on toho zneužíval. Upíra hrál v desítkách filmů a své roli propadl i v životě. Postupně se začal do image Drákuly propadat čím dál víc: oblékal se do dlouhého pláště s vysokým límcem, z domu vycházel je po setmění. Jedna z jeho nesčetných milenek ho dokonce obvinila, že ji pokousal na krku…
Béla Lugosi jako Drákula


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama